[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ОСВІТА ДЛЯ АЗЕРБАЙДЖАНЦІВ В ПОЛЬЩІ

Безліч досліджень показує, що кількість азербайджанських абітурієнтів, які виїжджають за кордон для отримання освіти, зростає з кожним роком. В багатьох випадках цьому сприяють державні програми, програми міністерства освіти та інші. Один з варіантів отримання освіти за кордоном це самостійна оплата вартості освіти. Звичайно, з такою розвиненою системою державної підтримки, як в Азербайджані, мало хто робить вибір на користь цього варіанту. Незважаючи на це, наше агентство “ENTRANT” пропонує Вам привабливу альтернативу, для здобуття освіти Європейської якості в Польщі за дуже доступну ціну.

Переваги навчання для кандидатів з Азербайджану

Протягом багатьох років Республіка Польща займає перші місця в різноманітних рейтингах за кількістю студентів та ВНЗ. А також за рівнем наданої освіти в країні. На жаль, небагато абітурієнтів володіє достовірною інформацією про всі переваги Навчання в Польщі. Для абітурієнтів з Азербайджану Польща являє собою дуже економічний варіант отримання ступеня бакалавра або магістра.

Для того, щоб вступити до польського ВНЗ самостійно, Вам необхідно виконати мінімальні формальності. Для вступу в приватні університети, а також в більшість державних, Ви не повинні проходити співбесід і додатково приїжджати до Польщі з Азербайджану (за умови, що у Вас є міжнародний сертифікат про знання польської або англійської мови). Завдяки послугам нашого агентства всі питання і вимоги університетів можуть бути виконані дистанційно, що займе мінімум Вашого часу, а також позбавить від непотрібних переживань.

Велика частина польських університетів надає можливість вчитися на англомовних програмах. Як показує практика, азербайджанські студенти та абітурієнти дуже відповідально ставляться до свого майбутнього і до своїх перспектив . При навчанні в Польщі Ви отримаєте англомовну освіту європейського рівня , Ваш диплом буде визнаватися роботодавцями усіх країн Європи та більшості країн світу , що, в кінцевому рахунку, допоможе Вам побудувати успішну кар’єру.

Якщо Ви випускник школи або університету Азербайджану і хочете отримати освіту за кордоном , то ми радимо Вам розглянути Польщу як можливий варіант для вступу. Ми ж, у свою чергу, з радістю надамо Вам всю необхідну інформацію про вступ , підготуємо всі документи і простежимо, щоб Ви благополучно приїхали до Польщі та стали студентом одного з місцевих вищих навчальних закладів.

tel: +48 22 427 5948,
e-mail: info@entrant.eu

1.10.2017