[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАВЧАННЯ В КОЛЕДЖІ ПОЛЬЩІ ПІСЛЯ 9 КЛАСУ

Можливо, ви будете здивовані, але навіть після 9-го класу ви вже маєте можливість потрапити на навчання до Польщі і отримати технічну спеціальність. Більше того, таке навчання є БЕЗКОШТОВНИМ. Все за що потрібно платити це за проживання в гуртожитку, 3-х разове харчування та дрібні витрати на підручники. Ці витрати вам коштуватимуть приблизно 120-150 євро в місяць.

Можливість поїхати на навчання в Польщі після 9 класу з’явилась після того, як у 2010 році були підписані угоди між містами Західної , Центральної України та містом Люблін.

Щоб стати студентом польського технікуму вам не потрібно здавати жодних екзаменів. Прийом на навчання в коледж відбувається на основі співбесіди польською мовою. Тобто, вам потрібно вміти читати, писати та спілкуватися польською.

Також важливим фактом, який потрібно врахувати при вступі до коледжу, це те, що відправляючи свою дитину на навчання після 9 класу батьки повинні її супроводжувати, так як дитина є не повнолітньою. Ви будете змушені приїжджати за дитиною на свята та відвозити назад, доки не досягне 16-річчя. Тому на момент вступу хоча б один з батьків повинен мати актуальний закордонний паспорт.

Ви можете обрати навчання в коледжі за наступними спеціальностями: автомеханік, повар, відновлювальні джерела енергії, логістика, економіка, ветеринарія, ландшафтний дизайн, інформатика, садівник та багато інших. Як правило, здобуття технічних спеціальностей є гарантією працевлаштування. Адже саме ці спеціальності є найбільш затребуваними в Польщі та Євросоюзі загалом.

Фірма “ENTRANT” є однією з небагатьох фірм, що є офіційними представниками польських технікумів та допомагає бажаючим з усієї України розпочати навчання в Польщі після 9-го класу. Ми вже маємо досвід в цій сфері, наші абітурієнти успішно вступили до технікумів та навчаються, радуючи хорошими результатами в навчанні.

Навчання в технікумі Польщі це:

  • Якісне БЕЗКОШТОВНЕ навчання,
  • При хороших результатах в навчанні є можливість отримувати стипендію, близько 300 злотих в місяць,
  • Діти навчаються в класах по 30 осіб, разом з поляками, що допомагає швидко адаптуватися та знайти друзів,
  • Для учнів з України організовано додаткові заняття з польської мови (3 рази на тиждень),
  • Під час навчання діти також вивчають 2 іноземні мови: англійська та французька або німецька,
  • Під час навчання діти беруть участь у практиках, згідно своєї спеціальності,
  • Діти перебувають під постійною опікою, та проживають на території технікуму, що цілодобово охороняється,
  • Технікум забезпечує 3-х разове харчування,
  • Важливим фактором є те, що діти на період навчання застраховані – медичне страхування від PZU,
  • По закінченню учні отримують професійний титул відповідно до їхньої спеціальності.

За більш детальною інформацією стосовно вступу, необхідних документів, співбесіди та інших питань , зверніться до нас  +38 093 170 0857,  +38 067 217 4344

29.10.2017