[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАЙБІЛЬШІ СТУДЕНТСЬКІ МІСТА У ПОЛЬЩІ

Ви хочете навчатись у Польщі, але не визначилися в якому місті хотіли б провести свої студентські роки? І це не дивно. Адже, потрібно врахувати багато факторів, наприклад, кошти проживання, перспективи знайти роботу чи підзаробіток, а також можливості провести гарно вільний час. Вирушаючи на навчання потрібно врахувати, що ви проведете декілька років у тому чи іншому місті , а можливо і залишитесь проживати там все життя.

Про деякі міста Польщі, можна одразу сказати, що вони типово студентські. Одним з основних критеріїв для такої оцінки, безумовно є кількість студентів у даному місті. Справді, чим більше студентів, тим більший вплив вони роблять на місцеве співтовариство, ставши важливою частиною міста. Погляньмо на те, в яких польських містах є найбільше студентів, та які з них заслуговують того, щоб називатися найбільшими науковими центрами.

Варшава

Звичайно, нікого не здивує, що Варшава займає перше місце в цьому рейтингу. Приблизно з 1,7 млн жителів – 278 тисяч це студентами. У 2010 році студенти, що навчалися в Варшаві складали 14,6 % всіх студентів у Польщі. Якщо ви плануєте навчатися в столиці, у вас є великий вибір: близько 78 університетів, з яких 66 є приватними. Варшава –для багатьох це можливість знайти хорошу роботу.Можливість працевлаштування – дуже важливий аспект для більшості студентів. В даний час рівень безробіття в столиці тільки 4,9%, а середня заробітна плата в корпоративному секторі аж 4995,41 злотих. Варшава також пропонує відмінну комунікацію- автобуси, трамваї, метро і поїзди, велосипеди. Менш оптимістичною стороною Варшави є вартість житла. Вартість оренди квартири за квадратний метр від 31 до 47 злотих.

Краків

Займає друге місце і цьому рейтингу і це також нікого не здивує. Краків дійсно класичний приклад навчального центру з давніми традиціями. Кількість студентів в місті – приблизно 207 тисяч студентів. Якщо ви зацікавлені навчанням в Кракові, то ви можете обрати для себе один з 33 університетів, з яких 19 приватних. Тут рівень безробіття становить 6,1%, а середня зарплата становить 3547 злотих. Місто також є не дешевим, що стосується оренди квартири. Середні ціни на оренду квадратного метра квартири в Кракові в діапазоні від 24 до 42 злотих.

Вроцлав

Займає наступну позицію. Вроцлав це місто з багатою традицією. Отож не дивно, що він взяв з гордістю 3-е місце в нашому рейтингу. Кількість студентів у столиці Сілезії становить приблизно 155 тисяч. Вибір навчальних закладів у цьому місті величезний – 38 університетів, з яких 25 приватних. Рівень безробіття у Вроцлаві в даний час 5,7 %, а середня заробітна плата становить близько 3685 злотих. Що стосується вартості оренди квартири, ви будете платити в середньому від 26 до 40 злотих за квадратний метр.

Познань

На четвертому місці серед найбільших студентських центрів Польщі , розмістився Познань. Кількість студентів у місті становить близько 130 тисяч. Ті, хто бажає розпочати своє навчання у Познані мають до вибору 25 університетів, 17 з яких є приватними. Познань має дуже низький рівень безробіття, який в даний час складає 4,2%. Середня заробітна плата в місті складає 3081 злотих. Орендні ставки в Познані коливаються в діапазоні від 22 до 30 злотих за квадратний метр.

Маємо надію, що Ви будете задоволені обраним університетом та проживанням в одному з міст Польщі. Фірма «ENTRANT» співпрацює з багатьма університетами в різних містах РП. Наші консультанти нададать Вам всю інформацію не тільки відносно університетів, а й проживання в Польщі. Звертайтеся, будемо раді Вам допомогти +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

1.10.2017