[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАБІР 2019/20 НА ВСТУП ДО НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПОЛЬЩІ ВІДКРИТО! АКЦІЯ НА ПОСЛУГИ “ENTRANT”

Мрієш навчатись в Польщі? Розпочни вступ вже зараз! Адже, вже стартувала вступна кампанія для абітурієнтів на наступний навчальний рік 2019/20. Однозначно, чим раніше зайнятися цим питанням, тим простішим буде весь процес: вдосталь часу для вибору підходящого навчального закладу; аналіз всіх освітніх пропозицій та вибір найкращої для себе; необхідний час на вивчення мови та отримання необхідних сертифікатів; підготовка необхідних документів для вступу без поспіху; можливість скористатися з вигідних знижок та стипендій.

Набір 2019/20 до університетів Польщі та на мовні курси

Університети Польщі – якісна освіта, найпрестижніші спеціальності, міжнародні практики та стажування, кваліфіковані відомі викладачі… – і це тільки кілька переваг. Хочеш навчатися в одному з польських внз? Не гай часу, вступна кампанія вже почалась! Не знаєте з чого почати? Не біда. Працівники фірми «Entrant» з радістю допоможуть зорієнтуватись у безмежному морі університетів Польщі. Ми підкажемо як підготувати документи, обрати навчальний заклад і спеціальність до душі. Освіта в Польщі – це реальність, а не мрія. Фірма «Entrant» відкриває для вас можливість навчання в таких містах Польщі як: Варшава, Люблін, Краків, Радом, Познань, Вроцлав та інші. Набір до вищих навчальних закладів Польщі стартував з жовтня 2018 і триватиме до:

  • кінця червня 2019 – при вступі в державні університети та з Картою Поляка
  • середини вересня 2019 – при вступі в приватні університети
  • середини серпня 2019 – при вступі на підготовчі річні мовні курси – зерувка

Набір 2019/20 до технікумів та ліцеїв Польщі

Навчання в технікумі/ліцеї Польщі – це пропозиція для кандидатів, що закінчують 9 – 10 клас або для тих, хто не досяг 18-річчя. Вступ до технікумів та ліцеїв Польщі дорівнює безкоштовному якісному навчанню, тому являється прекрасною можливістю для молоді.
Останнім часом багато питань, щодо змін в системі повної середньої освіти в Польщі і як це вплине на вступ до коледжів Польщі для іноземців. Отже, увійшла в дію реформа, в наслідок якої з 2019 р. поляки які закінчили 8-річну початкову школу – йдуть в 4-річний ліцей або 5-річний технікум, для тих хто закінчив гімназію (3 роки початкової школи і 6 років гімназії) і іноземців після 9-го класу – все залишається без змін. Але, вже з 2020 року для всіх, в тому числі іноземців, технікуми будуть 5-річними, а ліцеї – 4-річними. Тобто термін навчання видовжиться на один рік, відповідно програма навчання теж стане значно ширшою, особливо по спеціалізованих предметах. Якщо коротко, набір в технікуми та ліцеї 2019/20 – залишається без змін. Набір триває з жовтня 2018 до середини червня 2019 або до вичерпання місць.

Зимовий набір на магістратуру в Польщі

Можливо Ви здивуєтесь, але польські внз проводять дві вступні кампанії: набір на осінньо-зимовий семестр та набір на весняно-літній. Ви можете розпочати навчання 1 березня або 1 жовтня. Зимовий набір в університетах Польщі вже стартував! В основному, це вступ на магістратуру на технічні та інженерні спеціальності. Зимовий набір на магістратуру – це можливість отримати диплом престижного європейського внз, всього за 1, 5 роки та стати кваліфікованим спеціалістом. Варто відмітити, що й деякі приватні університети в цей період відкривають набір на бакалаврат та магістратуру. В даному випадку Ви долучитесь до груп, що розпочали навчання з жовтня. Зимой набір триває з жовтня 2018 до середини лютого 2019.

АКЦІЯ НА ПОСЛУГИ ФІГМИ ENTRANT

В зв’язку з відкриттям набору 2019/20 освітня організація ENTRANT підготувала для своїх кандидатів супер пропозицію: Пакет послуг “ВСТУП ONLINE” всього за 0 євро !!!
Умови акції:

Бажаєш скористатися нагодою, вступити до одного з найпрестижніших внз Польщі безкоштовно, але з допомогою та під контролем кваліфікованих освітніх консультантів? Вперед, ПОДАЙ ЗАЯВКУ або ж зателефонуй та дізнайся всі деталі участі в акції:
+38 093 170 0857, +38 067 217 4344
info@entrant.eu

18.10.2018