[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

МЕНЕДЖМЕНТ. ОГЛЯД СПЕЦІАЛЬНОСТІ.

Для початку давайте розберемось що ж таке “менеджмент”. Менеджмент – це нічого іншого, як всім відоме управління. Якщо ви задумуєтесь над отриманням вищої освіти в Польщі в галузі менеджменту – ознайомтесь, чого ви можете навчитись під час науки та які університети стоять на вершині рейтингу.

Хто повинен вибрати напрямок навчання менеджмент?

Чому спеціальність управління користується незмінною популярністю протягом багатьох років серед польських абітурієнтів? Щороку багато молодих людей вибирають саме цей напрямок під час процесу вступу. Саме міждисциплінарний характер даної спеціальності впливає на її привабливість, оскільки загалом це наука, що займається різними видами ресурсів. Цей тип навчання найкращий для людей, інтереси яких включають соціальні та економічні науки.

Управління – це сфера науки, яка виховує менеджерів та експертів з кваліфікацією в галузі управління, економіки та фінансів. Студент здобуває знання, вміння та соціальні компетенції, необхідні для ефективного управління ринково орієнтованими підприємствами та неприбутковими установами. Він готовий виконувати управлінські та кадрові функції в компаніях та адміністративних чи фінансових установах, а також самостійно вести бізнес.

Якщо ви вважаєте себе проникливим спостерігачем за реальністю, яка вас оточує, ви творча людина і хотіли б реалізувати всі свої ідеї відразу, то, можливо, ці дослідження ідеально підходять для вас! Комплексна освіта, здобута в процесі навчання, відкриє багато шляхів для подальшого професійного розвитку.

Що вивчається під час навчання на факультеті менеджмент?

Практично кожен університет у Польщі пропонує навчання в галузі управління. Міждисциплінарний характер цього напрямку навчання означає, що кожен університет встановлює свою індивідуальну навчальну програму, яка, очевидно, ґрунтується на подібних характеристиках. Основна мета освіти в цій галузі – незалежно від обраного університету – це підготовка фахівців, які компетентно аналізуватимуть, планувати, організовувати та контролюватимуть явища, що відбуваються на економічному та соціальному рівнях.

Для досягнення цієї мети студенти повинні освоїти такі предмети, як економіка, статистика, фінанси та бухгалтерський облік, право, маркетинг. Математика також є важливим предметом, який формує опору менеджменту. Вибір управління – однозначно, чудовий вибір, оскільки під час навчання ви отримаєте необхідні компетенції у світі бізнесу та багато іншого.

Топові університети Польщі за напрямом навчання менеджмент

Через те, що навчання в галузі управління є дуже популярним і належить до «загальнодоступних» факультетів, доступне практично у кожному польському університеті. Але все ж таки є університети, які вважаються найпрестижнішими в даній сфері.

  • Варшавський Університет. Факультет управління – найстарший та найбільший серед університетів Польщі. Бакалаврат, магістратура, польськомовні програми та англомовні – все це доступно на даному факультеті. Кошт навчання 3000 євро в рік. Факультет менеджменту займає провідні позиції в національних і міжнародних рейтингах, в рейтингу “Перспективи” 2019 – лідер.
  • Варшавський Університет Економіки (SGH). Вуз пропонує навчання в галузі менеджменту на бакалавріаті та магістратурі, польською або англійською мовою. Ціна навчання близько 4000 євро/рік. Університет є лідером серед економічних вишів Польщі та факультет управління розмістився на 2 місці в рейтингу “Перспективи” 2019.
  • Академія Козьмінського у Варшаві. В пропозиції академії за спеціальністю управління навчання польською (кошт навчання близько 3000 євро/рік) або англійською (близько 5000 євро/рік), а також програми подвійного диплому (близько 6000 євро/рік), першого та другого ступеня. Факультету управління – перший і єдиний в Польщі – був присвоєний найвищий ступінь Польського комітету з акредитації з 2004 року і до сьогодні цей ступінь утримано. Основна перевага – практичний аспект. Факультет управління розмістився на 3 місці в рейтингу “Перспективи” 2019.

Крім цієї трійки в галузі менеджменту можна виділити наступні польські університети: Університет Економічний у Познані, Університет Економічний у Вроцлаві, Університет Лазарського у Варшаві, Академія Фінансів та Бізнесу Вістула, Політехніка Варшавська та Вроцлавська та інші.

Кар’єра випускника факультету менеджмент

Всебічна освіта випускників менеджменту означає, що вони готові працювати в різних сферах та на різних посадах, таким чином, можуть успішно опинитися практично в кожному професійному секторі. Як випускник цього факультету, ви можете працювати в багатьох галузях. Наприклад: косметична, харчова, модна, фармацевтична або автомобільна. Насправді це залежить від ваших інтересів та в які компанії ви будете подавати своє резюме на працевлаштування.

Сьогодні практично кожне підприємство, яке хоче підтримувати високі стандарти, повинно використовувати допомогу всебічно кваліфікованих радників та експертів з управління. Тому, якщо у вас є незвичні ідеї і ви здатні створити чудові бізнес-плани, то завдяки набутим знанням під час навчання, ви також, зможете розпочати власну справу. І це перший крок, щоб можна було повною мірою реалізувати свої мрії про незалежну професійну кар’єру.

Отож, якщо ви хочете отримати всебічну освіту, яка дозволить вам пристосувати робоче місце до власних потреб та інтересів і дозволить вам постійно розвивати власні навички, то навчання в Польщі за напрямком управління – саме для Вас!

9.09.2019