[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

КРАЩІ ЕКОНОМІЧНІ УНІВЕРСИТЕТИ В ПОЛЬЩІ

Вища освіта пов’язана з економікою та управлінням, як і раніше, користуються великою популярністю серед студентів в Польщі. В зв’язку з цим університети з економічним профілем постійно розвиваються та розвиваються з метою найкращого задоволення очікувань кандидатів та вимог роботодавців. Ефекти цих робіт можна побачити і в зарубіжних рейтингах, в яких польські університети здобувають все вищі та вищі позиції.

Навчання в економічних університетах Польщі

Економічна освіта в Польщі – це більш ніж 100 спеціальностей, що реалізуються в двоступеневій системі (бакалаврат та магістратура). Кандидати на навчання мають величезну кількість спеціальностей на вибір, орієнтуючись на різні тематичні галузі економіки. Також можна обрати мову навчання, велика кількість напрямків доступна англійською мовою. Даного профілю навчання проводять насамперед державні економічні, гуманітарні, технічні та приватні університети Польщі.

Під час отримання економічної освіти молодь знайомиться з основними та водночас важливими питаннями, такими як макро- та мікроекономіка, економічне право, фінанси та банківська справа, а також основи управління, що підтримуються кількісними методами в економіці, тобто математикою, статистикою, інформатикою. Основні теми включають економетрику, економічне прогнозування, маркетинг та державні фінанси. Залежно від обраної спеціалізації, студенти мають можливість вивчити фінанси та бухгалтерський облік, а також питання та різні аспекти міжнародного співробітництва. Під час навчання ви також можете активно розширювати свої знання в контексті дослідницьких клубів, конференцій та обмінів студентів, що також є цінним життєвим досвідом.

Найкращі економічні вузи Польщі 2019 – рейтинг

  1. Університет Економічний у Познані
  2. Варшавський Університет Економіки (SGH)
  3. Академія Леона Козьмінського у Варшаві
  4. Університет Економічний у Вроцлаві
  5. Університет Економічний у Катовіцах
  6. Університет Економічний у Кракові

Вище представлено рейтинг найкращих економічних вузів Польщі 2019 згідно з “perspektywy”. Звертаємо увагу, що крім перерахованих навчальних закладів, отримати вищу освіту у Польщі в плані економіки чи менеджменту можна й в інших вузах, які не носять суто економічного профілю, а надають освіту в декількох різних галузях.

Вибираючи економічний напрямок, ви маєте можливість отримати диплом практично будь-якого університету Польщі, університету економіки, технічного або науки і техніки, а також великої більшості приватних університетів. Економічна освіта – одна з найпоширеніших. Бажаєш отримати вищу освіту в даній сфері? Фірма Entrant допоможе з підбором програми, університету та процесом вступу!

20.02.2020