[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

КОСМЕТОЛОГІЯ. ВИЩА ОСВІТА У ПОЛЬЩІ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ КОСМЕТОЛОГІЯ

В наш час все більше людей користуються косметичними послугами. Кожен з нас хоч раз відвідав салон краси чи спа. Ринок пропонує багато робочих місць не тільки у Польщі, а й у будь-якій іншій країні. В зв’язку з цим зростає й популярність даного напрямку навчання серед абітурієнтів. А університети Польщі вдосконалюють та розвивають програму навчання за спеціальністю косметологія.

Як виглядає навчання в Польщі за напрямком косметологія?

Спеціальність косметологія – відноситься до медичної освіти в Польщі – це наука, яка займається профілактикою шкірних захворювань та її догляду, завдяки якій наслідки старіння можна “призупинити”. Знання в цій галузі охоплюють основи медицини – фізіології, біології чи косметичної хімії, та сферу знань спеціалістичних. Предмети, які ви, швидше за все, зустрінете під час науки у цій галузі: косметична хімія, дерматологія, естетика, фізіотерапія та масаж, сестринська косметологія, основи психології та косметичний рецепт. Програма навчання у польських університетах у цій галузі продумана так, щоб виховувати найкращих професіоналів, які, виконуючи всі види лікування, матимуть насамперед надійні знання. Студенти вивчають такі дисциплінами, як дерматологія, естетична медицина та алергологія. А також навчаться виконувати різні види процедур, використовуючи сучасне обладнання та препарати. Крім того, навчання в цій галузі включає такі лабораторні предмети, як виробництво косметики за рецептом.

Під час навчання в Польщі за напрямком косметологія студенти також проходять багато практичних занять:

  • Заняття в косметичних майстернях – дізнаєтесь, як виконати більшість процедур;
  • Заняття в лабораторіях – ви навчитеся “готувати” основні косметичні речовини, дізнаєтесь склад косметики та дізнаєтесь, як вони працюють;
  • Відвідування лікарень – ви дізнаєтесь про робоче середовище в лікарні; на практиці ви будете використовувати свої знання, щоб дати пацієнтам поради щодо догляду за тілом та профілактики шкірних захворювань.

Крім практичних занять, передбачених навчальним планом, вам доведеться пройти стажування. Польські університети співпрацюють з салонами краси, компаніями, що виробляють сировину та косметичні товари, а також з лабораторіями, куди і направляють своїх студентів на стажування.

Косметологія – навчання в приватному чи державному університеті Польщі?

Отримати вищу освіту у Польщі за спеціальністю косметологія можна в понад 50 університетах приватного або державного врядування. Який краще обрати? Державні університети пропонують кандидатам обмежену кількість денної форми навчання, тобто вільних місць. Пропозиція приватних вузів Польщі дуже велика і без обмежень місць. Приватні університети зазвичай коштують дешевше та більше уваги зосереджують на практиці. Якщо ви думаєте про наукову кар’єру в косметичній галузі, вибирайте державний університет. Аби обрати найкращий для вас варіант, потрібно дізнатися: як обладнаний вуз для вивчення даної професії, які викладачі викладають предмети, чи пропонуються практики та які.

Умови вступу на спеціальність косметологія

У зв’язку з тим, що косметологія належить до канону медичних науки, абітурієнт повинен приділити більше уваги саме цим наукам вже сьогодні. Адже при вступі на дану спеціальність, особливо державні вузи Польщі, беруть під увагу оцінки з основних предметів, тобто з хімії та біології. Другою важливою умовою вступу іноземців є знання мови викладання. В залежності від університету Вам потрібно буде або надати сертифікат, що підтвердить ваш рівень або пройти співбесіду чи здати екзамен. Отож, вчимо мову та вдосконалюємо знання базових предметів і проблем зі вступом не буде.

Спеціальність косметологія – хороший старт у майбутнє!

Навчання в Польщі на спеціальності косметологія дасть вам знання, які не охоплюють жодні косметичні курси. Тому, якщо ви ще не впевнені, чим саме ви хочете займатися в косметичній галузі, здобуття вищої освіти саме для вас.
Де можна знайти роботу випускникам косметології? Постійний розвиток польського ринку косметики означає, що попит на фахівців у цій галузі теж зростає. Після закінчення навчання ви можете працювати в салонах краси, оздоровчих центрах, СПА, дослідницьких центрах косметичних продуктів, дерматологічних салонах; в компаніях, що займаються виробництвом косметики або мережами розподілу косметики, як продавці, консультанти чи консультанти клієнтів. Як бачите, можливостей дійсно багато – тому, якщо вас цікавить така корисна галузь медицини, косметологія може стати для вас чудовим стартом у майбутнє!

Хочете вступити на спеціальність косметологія до одного з вишів Польщі? Звертайтесь, фірма ENTRANT з радістю допоможе з підбором університету щодо індивідуальних вимог кандидата та з усім процесом вступу. КОНТАКТИ

18.03.2020