[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ЧОМУ ВАРТО ВСТУПИТИ НА НАВЧАННЯ ДО ВРОЦЛАВСЬКОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Протягом останніх 5 років Економічний Університет у Вроцлаві є одним з найчастіше обираємих університетів бізнесу у Польщі, як серед поляків, так й серед іноземців. Чому ж абітурієнти надають перевагу цьому університету? Нижче розглянемо основні причини.

Широка освітня пропозиція

Вроцлавський Економічний Університет навчає студентів на чотирьох факультетах: економіки; менеджменту інформатики та фінансів; інженерно-економічний; економіки, менеджменту та туризму. Навчальна пропозиція вишу на сьогодні включає 10 напрямків навчання і майже 50 спеціальностей, які вивчаються польською мовою. Так що кожен потенційний кандидат знайде тут щось саме для себе. Абітурієнти, які хотіли б навчатися англійською мовою, також не будуть розчаровані, оскільки вуз пропонує навчання на бакалавріаті та магістратурі на 8 напрямках, які вивчаються англійською. Крім того управління Вроцлавського економічного університету постійно розширює освітню пропозицію новими спеціальностями і змінює існуючі, таким чином, щоб їхня програма відповідала очікуванням як самих роботодавців, так і кандидатів.

Перспективи працевлаштування

Добре опрацьована та реалізована стратегія Вроцлавського Економічного Університету дозволила стати найпопулярнішим економічним університетом країни за рейтингами Міністерства Науки і Вищої Освіти Польщі. Високий рівень освіти не є єдиною причиною популярності серед кандидатів на навчання. Університет економіки у Вроцлаві надає можливість проходження практик та платних стажувань в компаніях-партнерах, тим самим надаючи своїм студентам шанс отримати досвід роботи вже під час навчання. Ефективність системи освіти, що використовується одним з найбільших університетів Нижньої Сілезії, підтверджується дослідженнями, згідно з якими її випускники знаходять роботу менше ніж три місяці після отримання диплома. Варто відзначити також той факт, що випускники, які мають диплом Вроцлавського економічного університету, належать до одних з найоплачуваніших працівників на польському ринку. Окрім того, велика кількість студентів вишу знаходить роботу ще під час навчання. На це також впливає той факт, що у такому великому та розвинутому місті як Вроцлав є робота, і місцеві студенти мають багато можливостей влаштуватися у відомі та престижні компанії.

Студентське життя

Університет має свій власний кампус, з гуртожитками, бібліотекою, столовою, розташований у зеленій зоні Вроцлава, що сприяє інтеграції навколишнього середовища та спільних ініціатив, багато з яких стали постійними серед студентських культурних заходів у місті. В даний час Вроцлавський Економічний Університет має більше 30 наукових кіл і понад 10 студентських організацій, які надають широкі можливості для розвитку власних наукових пристрастей студентами, а також набувають цінного досвіду в реалізації великих проектів та навчання командній роботі.

Місце розміщення Економічного Університету у Вроцлаві – найбільшому студентському місті у Польщі – це вже гарантія веселих та незабутніх студентських років для будь-якого студента. Однозначно, саме тут на високих темпах ви проведете цей період. Кафе, ресторани, кінотеатри, музеї, виставки, дискотеки, ярмарки – цього у Вроцлаві не забракне.

Цікавить отримання економічної освіти у Польщі? Однозначно, Економічний Університет у Вроцлаві виправдає всі ваші очікування! А ми – освітній центр ENTRANT, що вже декілька років активно співпрацює та є офіційним партнером вузу, прикладемо максимум зусиль аби Вам у цьому допомогти, взявши на себе вирішення всіх формальностей зі вступом та приїздом на навчання. КОНТАКТИ

18.02.2019