[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ В ПОЛІТЕХНІЦІ ВАРШАВСЬКІЙ

Політехніка Варшавська надає прекрасну можливість для майбутніх студентів – можливість безкоштовного навчання на польськомовній програмі для кандидатів з країн, які не входять в склад Європейського Союзу та які не мають прав вчитися на таких умовах, як польські студенти. Поступити можна на стаціонарну форму навчання, як на бакалаврат, так і на магістратуру.

Кількість місць, призначена для цих студентів обмежена і становить близько 1% від загальної кількості місць на відповідних напрямках навчання та прийняття відбувається на умовах конкурсу.

Отже, що ж потрібно для того, щоб отримати можливість безкоштовного навчання в Політехніці Варшавській?

Всі кандидати повинні написати письмовий тест. Це іспити з математики та фізики або хімії (на вибір), що триває 120 хвилин і складатиметься з 6 завдань кожен. Термін проведення даного тесту 1 липня 2015 року у корпусі Політехніки Варшавської. Саме по результатам даного тесту, визначать хто отримав безкоштовне навчання.

Для того, щоб полегшити написання даного іспиту, Політехніка Варшавська організовує місячний підготовчий курс у червні, що готує до здачі даного тесту.

Дорогі абітурієнти, все в ваших руках, перед Вами гарна можливість отримати якісне безкоштовне навчання в одному з найпрестижніших державних університетів Польщі.

Бажаєте спробувати свої сили та отримати безкоштовне навчання в Польщі, звертайтеся, фірма ENTRANT Вам у цьому допоможе +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

1.09.2017