[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ЗНИЖКИ НА НАВЧАННЯ ТА БОНУСИ В УНІВЕРСИТЕТАХ ГРУПИ VISTULA ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ АБІТУРІЄНТІВ

Вступна кампанія 2020/21 до польських університетів вже розпочалась і, як завжди, на серйозних абітурієнтів, що заздалегідь готуються до вступу, чекають приємні бонуси. Отже, якщо ти плануєш стати студентом одного із престижних університетів групи VISTULA – тобі випала нагода отримати і знижку на вартість навчання і пройти безкоштовний мовний курс у літку. Нагадуємо, що у групу університетів VISTULA входить п’ять вищих навчальних закладів. Дана акція діє при вступі абітурієнтів до наступних вузів:

Знижка до 250 євро на 1 рік навчання

Університети групи Вістула пропонують широкий вибір престижних спеціальностей: економіка, фінанси, інформатика, туризм, міжнародні відносини, управління та інші. В рамках акції знижка на 1 рік навчання складає до мінус 250 євро і залежить від обраного напрямку. Хто може отримати знижку та які умови треба спевнити?

  • Основне – це терміни. Знижка надається кандидату вступної кампанії 2020/ 21, який пройде процес реєстрації та оплатить навчання за семестр або рік до 30.05.2020.
  • Знижка надається абітурієнтам з України, Казахстану, Білорусі, Росії, Молдови, Азербайджану, Узбекистану, Грузії та Вірменії, Туркменістану, Киргизстану та Таджикистану.
  • Акційна програма діє на програми, що викладаються польською та англійською мовами, на перший та другий освітні рівні.

Безкоштовні літні мовні курси у подарунок

Окрім знижки на саме навчання, кандидат отримує у подарунок мовний курс польської або англійської, в залежності від обраної мови. Що для цього потрібно? Пройти процес реєстрації на навчання в один із обраних вузів групи Вістула та оплатити навчання до 30.05.2020.

  • При оплаті навчання за 1 рік до 30.05.2020 р. студент отримує 2 місяці безкоштовних літніх курсів польської або англійської мови.
  • При оплаті навчання за 1 семестр до 30.05.2020 р. студент отримує 1 місяць безкоштовних літніх курсів польської або англійської мови.

Це прекрасна нагода зекономити, адже 1-місячний курс коштує близько 250 евро, а 2-місячний – 450. Крім того, участь у мовних літніх підготовчих курсах дасть можливість значно підтягнути свої мовні навики, адже курс включає 100 годин в місяць вивчення мови та перебування у мовному середовищі. А також, це допоможе адаптуватися в новому середовищі та без стресу приступити до навчання.

Бажаєте отримати знижку та розпочати навчання в одному з університетів групи VISTULA? Фірма ENTRANT є офіційним представником даних вузів в плані оформлення іноземних абітурієнтів і ми з радістю допоможемо зі вступом та всіма формальностями! КОНТАКТИ

 

3.02.2020