[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ЯКИЙ НАПРЯМОК НАВЧАННЯ ОБРАТИ? ТОП 10 НАПРЯМКІВ НАВЧАННЯ У ПОЛЬЩІ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧАТЬ ВАМ ВИСОКООПЛАЧУВАНУ РОБОТУ!

Вибір майбутньої професії – не легке рішення. Кожен абітурієнт, по закінченню університету, мріє знайти перспективну, високооплачувану та ще й цікаву роботу. Університети Польщі пропонують широку гаму спеціальностей, як же ж вибрати ту єдину. Пропонуємо до вашої уваги ТОП 10 напрямків навчання у Польщі, які забезпечать вам високооплачувану роботу!

10. ФІНАНСИ.
Даний напрямок навчання доступний в більшості університетів Польщі, ціни розпочинаються від 700 євро за рік і вище.
Перспективи – високий попит на фінансистів, кожна компанія у Польщі потребує фахівців даної сфери і чим більша компанія, тим більший попит. Початкова зарплата від 3000 злотих.

9. ПРАВО.
Право у Польщі – це, зазвичай, нероздільна магістратура, тобто навчання триває 5 років та не ділиться на бакалаврат и магістратуру. Обравши даний напрямок навчання – треба обрати і університет, що спеціалізується та розвиває дану дисципліну. Навчання на напрямку право в хороших польських університетах коштуватиме близько 2500 євро в рік.
Перспективи – середня зарплата адвокатів у Польщі – 5500 злотих. Кожний другий адвокат отримує зарплату у розмірі від 4000 до 9800 злотих.

8. МАТЕМАТИКА.
Даний напрямок навчання пропонують польські політехнічні вузи. Кошт навчання від 2000 євро в рік.
Перспективи – На початку, ви можете заробляти близько 2200 злотих, середня зарплата на даній посаді – . Великі компанії потрібні фахівці в цій галузі. Випускники часто працюють в центрах наукових або в якості аналітиків.

7. ІНЖЕНЕРНІ НАУКИ.
Отримати якісну інженерну освіту пропонують теж польські політехнічні вузи. Кошт навчання на інженерних напрямках 2000-3000 євро в рік, хоча деякі політехніки пропонують навчання за 1000 євро.
Перспективи – по отриманню першого досвіду ваша зарплата коливатиметься від 5000 до 12000 злотих. Ринок інженерів у Польщі характеризується відсутністю кваліфікованих фахівців.

6. ЕНЕРГЕТИКА.
Знову ж таки, дана спеціальність доступна в польських політехнічних вузах. Кошт навчання близько 3000 євро в рік.
Фахівці в даній області – високо ціняться. Більше 90% випускників знаходять роботу за фахом протягом першого року після закінчення навчання. Середня зарплата у Польщі – близько 5000 злотих.

5. МЕДИЦИНА.
Медичні напрямки навчання у Польщі доступні в 11 спеціалізованих медичних вузах. Кошт навчання коливається від 5000 до 13000 євро в рік.
Перспективи – медики у Польщі не мають ніяких проблем з пошуком добре оплачуваних робочих місць в державних лікарнях або приватних клініках. Зарплата лікаря у Польщі – близько 10000 злотих.

4. ФІЛОЛОГІЯ.
Дана спеціальність доступна в багатьох університетах Польщі і має широку пропозицію: філологія англійська, німецька, шведська, норвежська, італійська, китайська та інші. Середній кошт навчання близько 2000 євро в рік.
Перспективи – випускники, що володіють декількома мовами користуються великим попитом на ринку праці. Початкова зарплата від 3000 злотих.

3. ТРАНСПОРТ, ЛОГІСТИКА.
Даний напрямок навчання не так давно з’явився на університетах Польщі, але все більше і більше бажаючих хоче отримати освіту в цій сфері. Ціни на навчання починаються від 900 євро в рік.
Перспективи – Фахівці з логістики можуть розраховувати на зарплату в розмірі близько 3000 – 6000 злотих.

2. АВТОМАТИЗАЦІЯ і РОБОТОТЕХНІКА (нові технології).
Навчатись на напрямку автоматизація та робототехніка у Польщі можна в політехніках. Навчання коштує від 2000 до 4000 євро в рік.
Перспективи – хороші фахівці зможуть знайти роботу по всьому світу, і практично у всіх галузях – від компаній, що виробляють автомобілі, до космічних агентств. Середня зарплата – 5700 злотих.

1. ІНФОРМАТИКА.
У Польщі, щоб бути кваліфікованим фахівцем у даній сфері, достатньо отримати диплом інженера, тобто закінчити бакалаврат (інформатика 3,5 роки). Кошт навчання починається від 900 до 4000 євро в рік.
Перспективи – Безробіття після цього напряму практично дорівнює нулю. Стартуючи, гарантована посада молодшого програміста, а це зарплата 5000 – 7000 злотих.

Отож, оберіть спеціальність, котра принесе вам не тільки стабільність, а й особистий розвиток.

Зацікавила одна з вище перерахованих спеціальностей? Хочете отримати вищу освіту у Польщі по даній спеціальності? – Ми допоможемо підібрати вуз та напрямок навчання саме для вас, подбаємо про ваш вступ та допоможемо адаптуватися по приїзду.

Контакти:
тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344
e-mail: info@entrant.eu

3.10.2017