[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ЯКУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ВИБРАТИ І ДЕ НАВЧАТИСЯ В ПОЛЬЩІ В 2021 РОЦІ?

Здається, що ще так багато часу до вступу до Польщі на 2021/22 навчальний рік. Що ще встигнеш все обдумати, зважити всі “за” і “проти”. Але, чим раніше зайнятися цим питанням, тим простіше буде і більш підготовленим будеш. Крім того, саме зараз ідеальний час зайнятися, як мінімум, вибором спеціальності – щоб підтягнути необхідні предмети; вибором польського вузу – щоб бути готовим до умов вступу.

Важлива послідовність запитань: «Що я хочу вивчати?» , “В якому університеті?” , “В якому місті?”. Відповідь вже на перше питання може заздалегідь породжувати відповіді на інші.

Як вибрати спеціальність в Польщі, щоб отримати в майбутньому хорошу роботу?

Вибираючи спеціальність в Польщі, звичайно, в першу чергу варто керуватися своїми уподобаннями та інтересами. Важливо перевірити, який попит на ринку праці на випускників даної галузі навчання, а також розмір їх заробітку. Також слід уважно перевірити, які обов’язки чекають на даній професії. Це дозволить уникнути неприємного зіткнення з реальністю на роботі, яка вам просто не буде подобатися і приносити задоволення.

Є спеціальності, які дійсно гарантують в майбутньому працевлаштування, затребуваність на таких фахівців завжди була, є і буде. До таких напрямків можна віднести наступні:

  • IT – програмування, веб дизайн, аналітика даних, операційні системи і системи безпеки
  • сфера фінансів – бухгалтерія, HR, банки, страхування і тд
  • медицина і охорона здоров’я
  • інженерія та будівництво
  • туризм і готельний бізнес
  • міжнародні відносини

Найбільш перспективними напрямками в Польщі, які інтенсивно розвиваються в останні роки вважається сфера IT і телекомунікації. Саме в цьому напрямку все більше і більше робочих місць. Багато позицій все ще розвиваються, а деякі з них ще не існували кілька років тому. Також, інтенсивно росте затребуваність в фахівцях в сфері маркетингу.

Як вибрати університет в Польщі?

Вибираючи університет в Польщі , в якому нам належить провести кілька років, потрібно розглянути різні аргументи з різних сторін. Отже, звертаємо увагу на історію вузу, його традиції, склад викладачів і список випускників, серед яких можуть бути знамениті імена. Перевіряємо престиж вузу – це дуже важливо – щоб диплом про закінчення означав якомога більше на вимогливому ринку праці. Перевіряємо навчальний план, щоб знати, що, вивчаючи дану область, ми вивчимо її якомога ретельніше. Вивчаємо додаткові можливості, такі як, стажування та практики для студентів; співпраця вузу з іншими навчальними закладами, роботодавцями та організаціями; наукова база університету і тд. А також почитайте відгуки студентів і випускників.

Багато кандидатів на навчання до Польщі точно знають, що хочуть вчитися тільки в цьому університеті і ні в жодному іншому – в університеті своєї мрії – і роблять все можливе, щоб їхня мрія стала реальністю. Інші піклуються про обрану галузь навчання, приділяючи менше уваги університету. Щоб вибрати підходящий варіант, слід дотримуватися кількох правил. Природно, починати потрібно з того, яка область навчання найбільше цікавить і в якій ми хотіли б розвиватися.

В якому місті Польщі найкраще навчатися в 2021 році?

Вибір міста для навчання в Польщі дуже важливий. Чому? Місто викликає емоції, створює клімат і температуру. Це впливає на характер студентського життя і надихає на навчання. Одні хочуть вчитися в галасливих і великих містах, інші – в маленьких і спокійних. І перше і друге має свої плюси і мінуси. Але не завжди в місті, в якому ми мріємо вчитися є університет, що пропонує бажану спеціальність або навпаки.

У Польщі функціонує близько 400 вищих навчальних закладів в 97 містах. Найбільшими і популярними студентськими містами вважається, звичайно, Варшава, слідом за нею – Краків, Вроцлав, Познань і Гданськ. Саме тут зосереджені найпрестижніші університети, і доступні практично на будь-який смак спеціальності.

Говорячи про вибір міста для навчання, слід також звернути увагу на аспекти, які не пов’язані з навчанням. Отримання вищої освіти – це не тільки заняття та іспити, а й період знайомств, розвитку інтересів, розваг і веселощів. Не всі академічні міста Польщі живуть однаково і не кожен пропонує широкий вибір способів на вільний час. Зрозуміло, що великі міста більш інтенсивні: концерти, виставки, театральні вистави, зустрічі з авторами, спортивні змагання. Чим більше місто, тим більше вибір.

Не менш важливий аспект – вартість проживання. У разі проживання в гуртожитку – ціни практично не відрізняються в залежності від міста. Ціни на оренду квартир в найбільших містах Польщі відносно високі, але, розділивши квартиру, наприклад, з одним або двома друзями, ви можете отримати квартиру в хорошому місці за прийнятною ціною.

Підводячи підсумок, вибираючи навчання в Польщі, звертайте увагу на те, що вас цікавить, попит і прогнози ринку праці та пропозицію обраного вузу. Ці три елементи в правильному поєднанні забезпечать професійний успіх в майбутньому. Ми – освітня агенція ENTRANT – будемо раді допомогти всім бажаючим іноземним абітурієнтам не лише з самим оформленням в Польщу, але також допоможемо вибрати спеціальність, університет і місто для навчання! Звертайтеся! КОНТАКТИ

28.10.2020