[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ВИЩА ОСВІТА В ПОЛЬЩІ – ЯКУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ОБРАТИ, АБИ ДОБРЕ ЗАРОБЛЯТИ?

Обрали навчання в Польщі – це вже перший крок до майбутнього. Далі потрібно вибрати галузь науки. При виборі майбутньої професії, абітурієнти найчастіше керуються такими критеріями як престиж і можливість добре заробляти по закінченню ВНЗ. Але немає простого рецепту до фінансового успіху. Саме в університеті ви отримаєте ті інструменти, які ви будете використовувати для створення своєї кар’єри. Однак не забувайте, що гуманіст не стане математиком, а фізик – істориком, тому якщо у вас немає схильності до певної професії, краще не йти в той напрямок, а обрати той, який вам по душі.

Денна чи заочна форма навчання?

Для початку, розглянемо питання навчання в Польщі на денній формі та заочній. Чи впливає це на розмір зарплати? Згідно різних даних досліджень, випускники денної форми навчання оцінюються дещо вище, відповідно й зарплату отримують вищу. Орієнтовно на 20% більше, ніж випускники-заочники. Суттєвою перевагою навчання на денній формі в Польщі для іноземців є те, що маючи диплом бакалавра чи магістра стаціонарного навчання, випускнику не потрібно додатково отримувати дозвіл на працю, що однозначно вплине при влаштуванні на роботу. Також на рівень зарплати впливають академічні титули: магістр, доктор.

Випускники яких спеціальностей заробляють найбільше?

Чи по закінченню навчання в польському вузі можна відразу гідно заробляти? Звичайно, так! Варто зазначити, що з досвідом росте і заробітна плата. Розмір зарплати відразу після навчання залежить в основному від вибраного напрямку. Є спеціалізації, по яких, майже з самого початку своєї кар’єри, випускники заробляють вище середньої плати в країні та із зростанням досвіду, винагорода адекватно, а то й в декілька разів зростає. Отже, випускники польських вишів яких спеціальностей заробляють найбільше?

  • Інформатика – 5700 злотих
  • Електроніка і телекомунікація – 4900 злотих
  • Автоматика і роботика, Авіація і космонавтика – 4700 злотих
  • Фармацевт – 4600 злотих
  • Менеджмент, маркетинг – 4500 злотих
  • Електротехніка – 4300 злотих
  • Інженерія біомедична – 4200 злотих
  • Математика – 4100 злотих
  • Фінанси і аудит – 3700 злотих

żródło:pracuj.pl

Підводячи підсумки, випускники інформатики та технічних напрямків навчання заробляють у Польщі найбільше. Також на рівень винагороди зростай за рахунок додаткових здібностей: знання іноземних мов, закінчені додаткові курси, активна діяльність, досвід та інше.

Хочете обрати правильно, не тільки спеціальність, а й престижний польський університет? Освітній центр ENTRANT вже багато років займається промоцією освіти у Польщі та надає комплексні послуги з організації процесу вступу для іноземців. Тому, звертайся!

20.12.2018