[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Навчальний заклад
Рівень навчання
Мова
Місто

Краків – це місто, в якому повстав перший у Польщі університет. Місто називають колискою академічних традицій. Освіта у Кракові – це не тільки наука в університеті. Саме тут було започатковано кілька студентських традицій, однією з найвідоміших є ювеналія – свято студентів. Окрім того, Краків – це чарівне місто, яке є польською столицею культури, де традиція поєднується з сучасністю, створюючи неповторну атмосферу, яка водночас захоплює і дивує. Протягом багатьох років Краків є одним з найбільш переповнених туристами міст, не тільки в Польщі, але й в Європі. Сила Кракова – дивовижне поєднання традицій і сучасності. На кожному кроці присутня культура, мистецтво, наука та розваги. Навчання у Кракові, однозначно, принесе вам море незабутніх вражень.

Навчання в Кракові – університети

Для майбутніх студентів місто Краків пропонує надзвичайно багату освітню пропозицію. Вона представлена 12 державними вишами різноманітних профілів – економічного, медичного, природничого, технічного, гуманітарного, творчого. Державні університети Кракова вважаються потужними осередками. Саме тому, тут діє відносно невелика кількість приватних вишів – близько десятка. Краківські університети пропонують сотні спеціальностей різних напрямків, тому кожен абітурієнт знайде свою омріяну професію. Краків є одним з найвідоміших академічних центрів в Польщі – щорічно понад 200 000 студентів приїжджають сюди вчитися. Слід визнати, що навчання у Кракові – на найкращому рівні.

 • Краківська Політехніка ім. Тадеуша Костюшки

  Місто: Краків

  Краківська Політехніка ім. Тадеуша Костюшко – польський провідний університет технічного профілю, який закінчило майже 80 тис. задоволених випускників. Політехніка з багаторічною традицією – понад 70 років – однозначно є одним з найпрестижніших даного профілю вищих навчальних закладів Польщі.

 • Університет Сільськогосподарський ім. Хугона Коллантая

  Місто: Краків

  Університет Сільськогосподарський ім. Хугона Коллантая у Кракові – це єдиний сільськогосподарський вуз у всій Польщі. Історія університету почалась з 1890 року, коли ще був частиною Ягеллонського університету, де розвивалися сільськогосподарські та лісові науки. На сьогодні структура Сільськогосподарського Університету у Кракові складається з 7 факультетів та навчально-наукового центру ветеринарної медицини UJ-UR, що проводиться спільно з Ягеллонським

 • Академія Суспільних Наук

  Місто: Варшава

  Академія Суспільних Наук розпочала свою діяльність у 1994 році. До кінця 2011 року існувала під назвою Університет Підприємництва та Управління. За рішенням Міністерства Освіти університет отримав право називатись Академією. На сьогоднішній день Академія має свої філіали у Варшаві, Кракові та Лодзі. САН пропонує навчання за 22 напрямками у стаціонарній та нестаціонарній формі. Доповненням пропозиції є

Переглянути ще