[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ! БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТАХ ПОЛЬЩІ З ЗНАННЯМ МОВИ НА РІВНІ С1.

Не можемо натішитись та спішимо поділитися з майбутніми студентами унікальною новиною! Відтепер шанс на отримання безкоштовної освіти в Польщі надається не тільки власникам Карти Поляка, а й тим хто її не має, але володіє польською мовою на високому рівні С1! Зацікавлені та кортить дізнатись більше?

Польська на рівні С1 та безкоштовне навчання в Польщі

В 2018 році увійшли деякі “корисні” для іноземців зміни в уставі щодо вищої освіти та науки у Польщі. Ці зміни розширили можливості вступу на навчання для іноземних абітурієнтів без оплат! Отже, згідно даної устави від оплати за навчання може бути звільнений іноземець – власник сертифікату, який підтверджує знання польської мови як іноземної, принаймні, на рівні володіння мовою C1. Сертифікат повинен бути виданий акредитованою Державною Комісією знання польської як іноземної.

Отже, відтепер будь-який іноземець, який вивчить мову, здасть екзамен та отримає сертифікат, має шанс вступу до державних ВНЗ Польщі на безплатне навчання. Звертаємо увагу, тільки до державних університетів, на приватні – це правило не розповсюджується.

Знання польської на рівні С1

Безкоштовна освіта в Польщі – унікальна можливість, але для початку давайте розберемось, що собою представляє рівень С1 та які знання включає в себе:

  • Вільне спілкування польською мовою, наприклад, з друзями та знайомими, в університеті або на роботі. Вміння сформулювати чіткі, добре структуровані і деталізовані висловлювання на складні теми, використовуючи правильні схеми організації висловлювань, з’єднувачів і сполучень;
  • Ведення розмов вільно і в спосіб спонтанний, легко знаходячи правильні слова;
  • Розуміння широкого спектру більш вимогливих, більш довгих заяв та вимов, розуміння їх прихованого сенсу;
  • Поправна граматика: відмінювання неправильних дієслів, іменників; використання займенників у реченнях; повторення і закріплення складного типу граматик; написання цікавих та оригінальних заяви, що характеризуються окремою мовою в офіційному та неофіційному стилі.

Рівень С1 польської мови – це широкий спектр складних, довгих текстів, помічаючи також приховані значення, виражені опосередковано. Він може говорити вільно, спонтанно, без особливих труднощів та правильному формулюванню. Ефективно і вільно використовувати польську мову в соціальних і освітніх, або професійних контактах. Вміння формулювати чіткі, добре структуровані, деталізовані, що стосуються складних проблем, усні або письмові заяви, якісно і правильно використовуючи правила організації висловлювань, конекторів, індикаторів інтеграції тексту. Коротко – володіння польською на вільному рівні. Складно? Але, це реально. Та й польський не такий і важкий як здається.

Програма підготовки та вступу від ENTRANT на безкоштовне навчання

Освітній центр ENTRANT приготував унікальну програму підготовки освоєння мови з можливістю вступу на безкоштовне для іноземних кандидатів. Отже, є два шляхи:

  • Перший – для кандидатів, котрі вже володіють польською мовою на необхідному рівні С1. Даний варіант включає в себе здачу іспиту на отримання сертифікату польської державної комісії з сертифікації знання польської мови як іноземної. У випадку позитивного результату – підбір навчального закладу та вступ.
  • Другий – для кандидатів, котрі недавно розпочали вивчення мови або не впевнені у своїх знаннях. Даний варіант включає в себе інтенсивне вивчення мови на річному курсі при університетах Польщі. По проходженню курсу та отриманні необхідного сертифікату – підбір навчального закладу та вступ.

Який би варіант ви не обрали, в пакет послуг ENTRANT буде включено повний процес реєстрації до ВНЗ; переклади документів згідно стандарту – польським присяжним перекладачем; візова допомога; зустріч по приїзду та адаптаційно підтримка та інше. Наголошуємо, що знання мови на необхідному рівні – це основна, але не тільки одна з вимог можливості вступу на безкоштовне. Треба врахувати конкурс атестатів, кількість бажаючих скористатися цим шансом та інше. Але той хто має ціль, обов’язково її досягне. А наш освітній центр з радістю у цьому допоможе. Запрошуємо до контакту за детальною інформацією стосовно програм підготовки та поступлення. КОНТАКТИ

29.01.2019