[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Комплекс професійних і загальноосвітніх шкіл “ZDZ” в Радомі та Кельцах – Набір 2022/23 відкрито!

Загальна інформація

Комплекс професійних і загальноосвітніх шкіл “ZDZ” – це приватний навчальний заклад, що діє на правах державного та пропонує навчання для молоді у ліцеї та технікумі. Навчальний осередок розпочав свою діяльність 65 років тому. На сьогоднішній день “ZDZ” – це один з найбільших та найстаріших освітніх центрів даного типу у Польщі, який випустив майже 40 тис. випускників. Високий рівень освіти підтверджується сертифікатом системи управління якістю PN-EN ISO 9001:2009 та численними нагородами та відзнаками. До вибору кандидатів навчання у місті Кельце та Радом.

Комплекс шкіл “ZDZ” у Кельце – це об’єднання загальноосвітнього ліцею та технікуму з уніфікованими класами та широкою освітньою пропозицією – близько 20 спеціальностей. Особливою популярністю користуються уніфіковані класи за спеціальностями: військова, міліція, пожежна охорона, прикордонна служба, внутрішня безпека та тюремні служби. Центр професійного навчання в Кельце – провідний навчальний заклад у даному регіоні. У місті Кельце є два навчальні центри, що провадять діяльність з окремою спеціалізацією. За останні роки обидва навчальні корпуси були піддані значній модернізації, підвищивши стандарт та комфорт навчання. Навчання в сучасних лекційних залах підтримується сучасними мультимедійними пристроями та навчальними посібниками. Практичні заняття та вправи проводяться у спеціалізованих лабораторіях, пристосованих до потреб освіти у певній професії.

Комплекс шкіл “ZDZ” ім. 72 піхотного полку у Радомі – це також об’єднання 4-річного загальноосвітнього ліцею та 5-річного технікуму з більш ніж 10 спеціальностями. В 2009 року школа першою в Радомському регіоні запровадила військові та пожежні класи до своєї освітньої пропозиції; створеної в рамках педагогічних інновацій. З 2011/2012 навчального року розпочато роботу поліцейського класу. А в 2014 року – ще один клас у формі – за професією техніка залізничного транспорту. Навчання проходить в сучасних лекційних залах та лабораторіях, оснащених сучасними технычними засобами.

Комплекс професійних і загальноосвітніх шкіл “ZDZ” у Радомі та Кельцах пропонує освіту за професіями, які затребувані на ринку праці в наш час. Учні під час навчання в технікумі та ліцеї мають можливість підвищити свої кваліфікації під час практик та стажувань; як в Польщі так і за кордоном. В т.ч. в Італії, Німеччині, Іспанії, Великобританії, та інших країнах Європейського Союзу. Крім того можуть брати участь у безкоштовних таборах (наприклад, інтеграційних чи виїздах на лижі) та позакласних заходах (включаючи театральну, танцювальну, вокальну, спортивну, ІТ та туристичну діяльність). А також учні мають можливість безкоштовно отримати додаткові кваліфікації на різноманітних курсах.

Для кандидатів на вступ до Комплексу професійних і загальноосвітніх шкіл “ZDZ” як у Радомі так і у Кельцах надається проживання в гуртожитку в комфортних 2, 3 або 4 місних кімнатах.

Факультети

КОМПЛЕКС ШКІЛ “ZDZ” ІМ. 72 ПІХОТНОГО ПОЛКУ У РАДОМІ
4-річний Загальноосвітній Ліцей
Профіль класуОпис
Загальноосвітній
5-річний ТЕХНІКУМ
СпеціальністьОпис
Технік Інформатикадміністрування мережами, управління різними типами операційних систем і баз даних, підготовка комп’ютерного обладнання до використання, розробка веб-сайтів та програмування.
Технік Логістикиуправління та ефективне планування підприємств, управління інформацією з різних джерел і аналіз ефективності логістичних процесів.
Технік експлуатації портів і терміналівпланування і організація робіт, пов’язаних з експлуатацією портів і терміналів; обслуговування пасажирів; організація складування, зберігання і перевантаження товарів і вантажів в портах і терміналах, ведення документації в цій області; нагляд над роботою зважування вантажів, сортування та макетування.
Технік залізничного транспортупланування і організація руху поїздів на маршрутах і станціях; експлуатація пристроїв контролю дорожнього руху і зв’язку; планування пасажирського і вантажного транспорту, перевезень людей, посилок і вантажів.
Технік Мехатронікнапрямок поєднує навички з інформатики, механіки та електрики; установка, обслуговування, використання та ремонт мехатронних пристроїв, а також їх проектування і програмування; обслуговування та програмування контролерів PLC, сучасних виробничих ліній
Технік служби харчування та кейтерінгупідготовка страв і напоїв; організація харчування та послуг гастрономії; оцінка якості їжі і її зберігання; сервування столів, складання меню, організація фуршетів.
Технік керамікипідготовка сировини і керамічних мас, організація виробництва; нагляд за технологічними процесами; контроль завдань, пов’язаних з експлуатацією печей, верстатів, що використовуються у виробництві керамічної плитки,будівельної кераміки, фарфору, скла і посуду.
Технік перукарвиконання перукарських процедур; укладання волосся і лікування волосся.
Технік офіціантпідготовка ресторанних залів; обслуговування гостей; підготовка та обробка їжі; сервіровка столів, організація заходів; управління власним бізнес.
Технік кравецьвиробництво одягу, підбір матеріалів та аксесуарів, експлуатація машин і обладнання для виробництва одягу,організація та контроль процесів

 

КОМПЛЕКС ШКІЛ “ZDZ” В КЕЛЬЦАХ
4-річний Загальноосвітній Ліцей
Профіль класуОпис
Загальноосвітній
Двомовний з розширеним вивченням англійської мовививчення англійської мови відбувається в розширеному масштабі, крім того вивчення 2 предметів, наприклад географії, біології чи інших польською та англійською.
Кіберспортдозволяє поєднати вивчення загальної освіти з пристрастю до інформатики, особливо до комп’ютерних ігор і онлайн-турнірів.
Медіа-класорієнтований на учнів з творчими і гуманістичними інтересами. Відвідування семінарів з журналістики, уроків, пов’язаних з театром і кіно. Заняття цього профілю навчають творчості та підприємництва, формують вміння працювати індивідуально і в команді, мистецтву самопрезентації та розвивають інтереси студентів.
5-річний ТЕХІКУМ
СпеціальністьОпис
 Технік інформатикадміністрування мережами, управління різними типами операційних систем і баз даних, підготовка комп’ютерного обладнання до використання, розробка веб-сайтів та програмування.
 Технік графіки і цифрового друкупідготовка і розробка різних типів графічного дизайну для інформації та реклами; створення рекламних матеріалів, упаковки та етикеток, візитних карток.
Технік експедиторвивчення галузі TSL (Транспорт – Експедиція – Логістика), який відповідає за організацію перевезення товарів або людей. Процес організації включає в себе вибір транспортного каналу – автомобільний, залізничний, повітряний або морський, оформлення коносамента, визначення дати доставки і її розрахунок.
 Технік Логістикиуправління та ефективне планування підприємств, управління інформацією з різних джерел і аналіз ефективності логістичних процесів.
Технік трейдерорганізація комерційної діяльність на виробничих і обслуговуючих підприємствах, аналіз ринку з точки зору очікувань і потреб клієнтів, використання ефективних форм маркетингу, ведення переговорів з постачальниками і одержувачами щодо умов закупівлі матеріалів, продажів товарів і послуг
Технік економісторганізація роботи офісу, компанії, розрахунки показників, що визначають економічний і фінансовий стан підприємства, аналіз витрат та доходів – пошук їх поліпшення, аналіз конкуренції; закупівля, зберігання, транспортування та продаж товарів і послуг. В рамках навчання учні можуть відвідувати заняття з інновацій в області транспорту.
Технік готельної справипланування, організація, координація та виконання готельних послуг; розробка політики торгівлі готелю, аналізконкуренції та спостереження за готельним ринком.
 Технік туризму (керівник туру)організація туристичних заходів; підготовка, продаж і реалізація туристичних заходів і послуг; обслуговування клієнтів, що користуються туристичними послугами; організація конференцій та з’їздів; маркетингова діяльність в сфері туризму.
 Технік харчування і гастрономіїзпідготовка страв і напоїв; організація харчування та послуг гастрономії; оцінка якості їжі і її зберігання; сервування столів, складання меню, організація фуршетів.
Технік приладів і систем відновлюваної енергіїорганізація і виконання робіт, пов’язаних із збіркою, контролем робіт, обслуговуванням і ремонтом установок систем відновлюваної енергії.
Технік будівельникуправління будівельними роботами, ведення будівельної документації, підготовка та контроль будівельного виробництва, а також здійснення будівельного нагляду. Курс готує студентів до виконання професійних завдань відповідно до застосовних правилами охорони здоров’я і безпеки, захисту навколишнього середовища тапротипожежного захисту.
 Технік ландшафтної архітектури підготовка, облаштування та догляд за зеленими насадженнями в містах і сільській місцевості, спостереження та догляд за парками, старими деревами, вирощування декоративних рослин і матеріалів для розплідників.
Технік залізничного транспортупланування і організація руху поїздів на маршрутах і станціях; експлуатація пристроїв контролю дорожнього руху і зв’язку; планування пасажирського і вантажного транспорту, перевезень людей, посилок і вантажів.
 Технік автомеханікорганізація технічного обслуговування і ремонту автомобілів, оцінка технічного стану автомобілів, комплектуючих і запасних частин, використання діагностичних приладів (в тому числі комп’ютерних), а також обладнання та інструментів для ремонту автомобілів.
Технік індустрії модимоделювання, дизайн та пошиття продуктів одягу та розробка їх документації, виробництво одягу, проведення заходів, пов’язаних з маркетингом моди.
 Технік перукарвиконання перукарських процедур; укладання волосся і лікування волосся. Навчання в цій сфері пов’язано зі спеціалізацією: «укладка і макіяж»

Карта

Ключові факти

  • м. Кельце та Радом
  • приватний навчальний заклад на правах державного
  • термін навчання у ліцеї – 4 роки
  • термін навчання у технікумі – 5 роки
  • Місячні кошти пов’язані з навчанням та проживанням 150 євро в місяць