[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ ПРАВО В АВІАЦІЇ І ПІЛОТАЖ. ОТРИМАЙ ПРЕСТИЖНУ ПРОФЕСІЮ В ПОЛЬЩІ

Спеціальність “Право в авіації та професійна ліцензія пілота” – це ексклюзивна можливість отримати престижну і високооплачувану професію. І таку можливість надає топовий університет Польщі – Університет Лазарського у Варшаві.

Що собою являє дана спеціальність?

Авіаційне право і професійна ліцензія пілота – це перша спеціальність такого типу в Польщі, що об’єднала дві області знань – лоцманське право і авіаційне право. Спеціальність націлена на молодих людей, чия найбільша мрія – працювати на висоті і досліджувати цей світ. “Право в авіації та професійна ліцензія пілота” – це навчання на бакалавраті, терміном 3 роки. Всі заняття проходять повністю англійською мовою. У викладачів індивідуальний підхід до кожного студента, завдяки заняттям в невеликих групах.
Університет Лазарського пропонує модульну модель занять – студенти по черзі будуть проходити практичні заняття (навчання літати) і теоретичні лекції. Модульна форма навчання – це система, яку практикують найбільші університети світу. Його найважливіша особливість полягає в тому, що студенти отримують знання швидко й в простий спосіб. Завдяки цьому вже після 3 років навчання студенти можуть здати іспити і отримати ліцензію. Програма навчання також включає вивчення метеорології, навігації, планування, виконання, моніторингу та правил польотів, що викладає досвідчений персонал, фахівці в галузі авіаційного права, авіаційні інструктора, а також практикуючі пілоти.

Перш ніж студенти вперше отримають можливість управляти справжнім літаком, вони навчаються 50 годин на тренажері-симуляторі в професійному центрі підготовки пілотів, який знаходиться недалеко від Університету Лазарського. Тільки після цього студенти переходять на справжній літак, де під керівництвом інструктора вчаться літати – 150 годин.

Ціна навчання і вимоги до кандидатів

Рік навчання на спеціальності “Право в авіації та професійна ліцензія пілота” в Університеті Лазарського коштує 28 800 євро. Період навчання – 3 роки. Погодимося, ціна питання – не маленька. Але якщо порівнювати обсяг знань і вартість навчання з вартістю курсу в авіаційній школі, навчання в цьому відношенні набагато вигідніше. У вартість навчання включені години практичних занять з інструктором і оренда літака. Крім того, практичний курс в школі пілотів становить всього 45 годин занять і в середньому кілька годин на тренажері, що приблизно в 3 рази менше, ніж в Університеті Лазарського під час навчання.

А тепер пройдемося по вимогах до кандидатів. Так як дана спеціальність викладається англійською мовою – наявність сертифіката підтверджуючого ваше володіння англійською – обов’язкова. Або потрібно успішно пройти співбесіду. Необхідний рівень – В2. Друге – це оцінки – беруться під увагу з профільних предметів. А саме з математики, фізики та іноземної мови. І ще одна важлива вимога до кандидатів – хороший стан здоров’я. Потрібно пред’явити Аеро Медичний сертифікат першого класу, виданий авіаційним медичним центром.

Перспективи працевлаштування

Ліцензія frozen ATPL (A) дозволяє випускнику працювати пілотом пасажирських літаків, таких як Boeing 787 Dreamliner, Airbus A320 і Boeing 737. Кваліфікація пілота літака, отримана під час навчання, дозволить легко знайти і добре оплачувану роботу на борту літаків по всьому світу. Випускники також є фахівцями в галузі авіаційного права, завдяки чому знайдуть роботу на землі, в авіаційних компаніях і установах.

Професія пілота пов’язана з величезною відповідальністю, великим престижем і оточені легендами заробітків. У Польщі капітан Dreamliner або Боїнга 737 заробляє близько 4 тис. євро, а перший офіцер – близько 2500 щомісяця. Однак іноземні авіакомпанії платять пілотам до 12 -16 тис. євро в місяць. Позиція на борту залежить від наявної у вас авіаційної ліцензії. Випускники мають “заморожену” ліцензію пілота ATPL (A). Завдяки цьому вони можуть працювати другим пілотом в лінійних літаках (пасажирських і транспортних). Після 500 годин польотів на сертифікованому багатомісному літаку ліцензія пілота «розморожується», і випускник Університету Лазарського може стати капітаном лінійного літака.
Якщо ти мрієш працювати пілотом або в авіаслужбі – навчання в Польщі на спеціальності авіаційне право і ліцензія професійного пілота в Університеті Лазарського у Варшаві – те що тобі потрібно! ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ВСТУП

26.02.2021