[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЄ ГРУПА УНІВЕРСИТЕТІВ VISTULA

Група університетів VISTULA – це об’єднання престижних приватних університетів Польщі, що разом утворюють потужний науково-дослідний центр з високим потенціалом для наукових досліджень.

В групу університетів VISTULA входять: Академія Фінансів та Бізнесу (Варшава), Вища Школа Туризму і Рекреації (Варшава), Європейська Академія Мистецтв (Варшава) та Університет Бізнесу (Вроцлав). З групою також співпрацює Polish Open University (Варшава і Краків).

Група університетів VISTULA навчає близько 7000 студентів, пропонує понад 30 напрямків навчання I та ІІ ступеня, дві MBA-програми, докторські програми та більше ніж 60 напрямків для аспірантів.

Об’єднання декількох Вищих Навчальних Закладів та їхніх освітніх ресурсів допомогло зміцнити позицію VISTULA серед інших університетів . Група університетів VISTULA пропонує привабливу пропозицію для студентів як і в Польщі так і для іноземців – студенти мають доступ до більшого числа професорів, їм надається ефективніше викладання, врізноманітнено види провелення лекцій і тд.

Група університетів VISTULA – добре відомий бренд на ринку приватних університетів Польщі

Академія Фінансів та Бізнесу в Варшаві (AFiBV) – це авторитетних університет, що отримав відмінності незалежних інституцій таких як Perspektywy, Rzeczpospolita, Home&Market та Business Center Club. У 2014 році AFiBV визнано найбільш інтернаціоналізованим університетом в Польщі, а також зайняв 5-е місце в рейтингу приватних університетів Perspektyw i Dziennika Gazety Prawnej. AFiBV – це видатні фахівців, що мають реальний вплив на економічне та соціальне життя, у тому числі проф. K. Rybiński – екс-віце-президент НБП (ректор AFiBV), проф. А. Olechowski – екс-міністр фінансів і міністр закордонних справ і проф. L. Pastusiak – екс-спікер Сенату та віце-президент Парламентської асамблеї НАТО та інші. Університет пропонує студентам І та ІІ ступенів вищу освіту, інженерне навчання, аспірантуру та докторантуру. З навчального року 2014/2015 в AFiBV можна отримати ступінь Лондонського університету.

Вища Школа Туризму і Рекреації в Варшаві (SGTiR) – це сучасний університет бізнесу, що готує випускників до роботи в управлінні, створенні та управлінні туристичних компаній і готелів, спортивних осередків. SGTiR пропонує навчання на бакалавраті та магістратурі в галузі туризму та відпочинку. Студенти мають вибір спеціальностей в тому числі в організації та функціонуванні туризму, подорожей, бізнес-туризм, туризм місцевого і регіонального розвитку, організація та управління у сфері гостинності та ресторанного бізнесу чи організації та управління бізнес-заходів. Університет активно працює для підвищення обізнаності про туризм та відпочинок, впроваджує науково-дослідницькі проекти і організовує численні конференції та семінари.

Університет Бізнесу в Вроцлаві (WSH) –це приватний вищий навчальний заклад, що надає світу в галузі бізнесу. Заснована в 1997 році як перших приватний університет в Нижній Сілезії. Пропонує навчання першого та другого ступеня в економічній та гуманітарній галузі, а саме: управління, туризм і відпочинок, інформатика, внутрішня безпека.

У 2018 році до групи університетів VISTULA приєдналося ще два вищих навчальних заклада. Це Університет ім. Юзефа Русецького у місті Ольштин – один з найбільших приватних вишів даного регіону, що навчає за напрямками: педагогіка, фізіотерапія, косметологія, філологія, фізичного виховання та інші. Другий – Академія гуманітарних наук ім. Олександра Гейсстора в Пултуску – приватний університет, що пропонує навчання на адміністрації, національній безпеці, історії, педагогіки та політології.

Фірма «ENTRANT» вже багато років тісно співпрацює з групою університетів VISTULA та з впевненістю можемо порекомендувати дані Вищі Навчальні Заклади. За детальнішою інформацією стосовно вступу звертайтесь до нас +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

29.09.2017