[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

РЕЙТИНГ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ПОЛЬЩІ 2016

Вже відомо, який університет в Польщі є найкращим! Освітній фонд «Perspektywy» на днях опублікував рейтинг найпрестижніших університетів Польщі в 2016 році. Для результатів рейтингу проаналізовано 315 приватних та державних вузів.

У 2016 році найкращим вузом визнано – Варшавський університет (100%), що здобув найвищу оцінку в кваліфікованій викладацькій кадрі та міжнародному визнанні. Лише на 1,2% від Університету Варшавського відстав Ягеллонський університет у Кракові (98,2%) та зайняв у рейтингу друге місце. На третьому місці знову розмістився Університет Адама Міцкевича в Познані (82,3%).

Одразу за трійкою найсильніших вузів, розташувалася група кращих польських технічних університетів: Варшавська Політехніка(81,7%), Вроцлавська Політехніка(77,3%), та відомий університет гірничої справи та металургії ім. С. Сташица в Кракові (77,2%).

Академія ім. Козмінського, Університет Соціальних і Гуманітарних Наук, Польско-Японська Академія Інформаційних Технологій та Університет ім. Лазарського – четвірка кращих приватних університетів в Польщі, що на протязі багатьох років займає лідируючі місця в рейтингу освітнього фонду «Perspektywy». У цьому році вперше вся четвірка конкурує за перші місця в топ-50 Вищих Навчальних Закладів Польщі, випереджаючи університети з багатою історією та досвідом.

Рейтинг освітнього фонду «Perspektywy» – це доказ того, що кожного року університети Польщі прикладають великі зусилля для власного розвитку аби займати вищі і вищі позиції. Працюючи над власним розвитком – університети підвищують рівень освіти для своїх студентів.

Бажаєте отримати вищу освіту в одному з найпрестижніших вузів Польщі? — Звертайтесь, фірма «ENTRANT» вам у цьому допоможе.
+38 093 170 0857, +38 067 217 4344

2.10.2017