[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ПРАВИЛА ВСТУПУ ДО УНІВЕРСИТЕТІВ ПОЛЬЩІ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ КАНДИДАТІВ, ЯКІ ПОЧНУТЬ НАВЧАННЯ У 2021 РОЦІ

Для випускників середніх шкіл цей рік один з найвідповідальніших та найважчих – підготовка до випускних іспитів, вибір майбутньої професії та університету. А також для багатьох цей рік – рік невизначеності та непевності через епідеміологічну ситуацію у світу. Багато з вас сумнівається чи взагалі можна поступити на навчання за кордон, як все виглядає та чого можна очікувати. Дорогі абітурієнти, університети Польщі запрошують іноземців на навчання. І, вступна кампанія на навчальний рік 2021/22 в багатьох вузах вже стартувала, в інших – зовсім скоро розпочнеться, та вже можна починати оформлення.

Актуальні вимоги для абітурієнтів 2021/22

Особливих змін саме щодо вимог до вступників до університетів Польщі у 2021 році не буде. Єдине, якщо епідеміологічна ситуація буде надалі “втручатися”, вузи будуть підлаштовуватися і наприклад продовжувати терміни, проводити співбесіди чи екзамени в режимі онлайн і тому подібне. Все інше – без змін. Пам’ятаємо – у кожному навчальному закладі умови вступу відрізняються. Нагадаємо основні вимоги:

 • Вступ на бакалаврат відбувається на базі атестату про закінчення школи, на магістратуру – на основі диплому бакалавра.
 • Знання мови. Якщо для навчання у Польщі ви обрали англомовну програму, вам потрібно володіти англійською на рівні мінімум В1 та пред’явити сертифікат, який це підтверджує. Певно близько 95% вузів Польщі вимагають саме сертифікат міжнародного зразка. Якщо бажаєте навчатися польською – в цій ситуації, що не вуз то різні вимоги – одні вимагають сертифікати, інші – пропонують пройти тест або співбесіду з ціллю підтвердити рівень знання мови, треті – пройти підготовчий курс. Але в будь-якому випадку – знання мови потрібно, особливо якщо плануєте вступ до престижного вузу.
 • ЗНО. Включаючи минулий набір, вузи Польщі почали вимагати здачу віпускних іспитів. Одні – “для галочки”, інші – навіть враховують оцінки.

Терміни прийому на навчання до Польщі 2021/22

Відразу відповімо на найчастіше питання – не потрібно чекати, поки Ви отримаєте атестат про закінчення школи і тільки тоді починати вступ до Польщі. Адже тоді, вже може бути пізно. Вступ до польських вузів починаються значно раніше присвоєння атестатів про закінчення середньої освіти, оскільки органи університетів припускають, що випускники середніх шкіл вже заздалегідь прийняли відповідні рішення щодо свого майбутнього. Надання атестату до вишу – це останній крок в цілому процесі оформлення!

Кожен з академічних центрів у Польщі самостійно визначає, коли почне набір на навчання та коли його закриє. Отже, якщо ви серйозно ставитесь до вступу до одного з польських вишів, вам потрібно точно знати, як відбувається процес набору саме у даному університеті. Хоча, є орієнтовні терміни вступу для всіх вузів Польщі і їх можна поділити наступним шляхом:

 • Вступ до державних університетів Польщі. Саме державні вузи встановлюють “жорсткі” термін. Саме в них найпізніше відкривається вступна кампанія і найшвидше закривається. Зазвичай, вже у середині липня місяця набір закінчується.
 • Вступ до приватних університетів Польщі. Приватні вузи – є найбільш “еластичними” щодо термінів вступу. Вже взимку приватні навчальні заклади відкривають набір кандидатів і триває він більш ніж півроку – до кінця вересня.
 • Вступ на річні підготовчі мовні курси у Польщі (зерувка). Вступ триває, зазвичай, до кінця серпня місяця або до вичерпання вільних місць. А розпочинається – у березні.

Вступ крок по кроку 2021/22 до університетів Польщі з фірмою ENTRANT

Насправді, вступ до польських вищих навчальних закладів не є таким складним, як здається. А при вступі з освітнім центром ENTRANT – все пройде швидко та без стресу. Ми гарантуємо правильно організований весь процес вашого оформлення! Отож, як виглядає поступлення крок по кроку:

 1. Крок – вибір напрямку навчання та університету згідно ваших вимог та можливостей. Для цього все, що потрібно – звернутися до нас на консультацію або ж надіслати запит.
 2. Крок – заключення договору.
 3. Крок – збір необхідних документів для вступу в обраний вами навчальний заклад.
 4. Крок – оформлення в вуз. Цим питанням повністю займаються представники фірми, ви тільки очікуєте на результат. Цей етап також включає оплату навчання, при бажанні реєстрація на підготовчі курси, резервація гуртожитку та інше
 5. Крок – отримання документів про зарахування.
 6. Крок – підготовка та подача документів на студентську візу.
 7. Крок – пакування валіз та приїзд до Польщі. І на цьому етапі ми Вас не залишемо – зустрінемо, поселемо та допоможимо з вирішенням всіх питань для швидкої адаптації!

Запрошуємо на навчання до Польщі! КОНТАКТИ

20.01.2021