[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ ПІСЛЯ 9 КЛАСУ – НАБІР 2020/21. ЯКІ ВВЕДЕНО ЗМІНИ ТА ПРО ЩО ПОВИНЕН ЗНАТИ АБІТУРИЕНТ!

Дорогі абітурієнти, перш за все, з радістю повідомляємо, що вже відкрито набір іноземних кандидатів на вступну кампанію 2020/21 в польські ліцеї й технікуми після 9 класу! Давайте ж розберемося детально в наборі 2020 року, а саме які зміни відбулися в системі освіти у Польщі та як це вплинуло на отримання освіти для іноземців. А також, що потрібно знати потенційному кандидату про вимоги при вступі після 9-10 класу та про сам процес зарахування.

Освіта в Польщі після 9 класу – зміни в навчальному році 2020.

Основна зміна – термін навчання. Вже з навчального року, який починається з вересня 2020 всі учні, як поляки так і іноземці, технікумів і ліцеїв, навчатимуться на рік довше. Відповідно, термін проходження навчання в польському ліцеї – 4 роки, в технікумі – 5. Це пов’язано з освітньою реформою в структурі повної середньої освіти в Польщі. Раніше в Польщі діти йшли вчитися в 6-річну початкову школу, потім в 3-річну гімназію, після чого або в 3-річний ліцей або 4-річний технікум. Тепер же діти закінчують 8-річну початкову школу, а потім вступають до 4-річного ліцею або 5-річного технікуму. Абітурієнти-іноземці, відповідно, для вступу до ліцею або технікум повинні закінчити 9 класів.
Важливо відзначити, що в зв’язку зі збільшенням періоду навчання, також внесені зміни в саму освітню програму, яка стала значно ширшою. В результаті реформи більшість предметів будуть викладатися в двох областях: базовому та розширеному. Що значить – більше годин занять, більше спеціалізованих і практичних занять – більше знань й краща підготовка учнів.

Вступ після 9 класу в Польщу – важливо знати!

У самому ж процесі оформлення закордонних кандидатів після 9-10 класу в технікуми та ліцеї Польщі, можна сказати, нічого не змінилося. Як і раніше основною вимогою залишається базове знання мови викладання (нагадуємо викладання відбувається тільки польською мовою), яке забезпечить учнюі хороший старт в науці і не буде створювати мовного бар’єру, що дуже важливо особливо на початку. Бажаний рівень володіння польською – В1-В2.
Також навчальні заклади хочуть бачити у себе учнів з хорошими результатами в науці, так що варто подбати, щоб оцінки в атестаті за 9 клас були якомога вище. Якщо ваш середній бал не нижче 8 – цього достатньо для вступу.
Незмінні залишились вікові обмеження при вступі до технікуму та ліцею – тільки для абітурієнтів до 18 років. Уточнюємо, на момент оформлення і початку навчання кандидату не повинно бути 18.

Всі формальності пов’язані з оформленням, підготовкою документів, резервацією гуртожитку і тд наша фірма бере на себе. Чекаємо Ваших заявок! Нагадуємо, кількість місць для іноземних абітурієнтів в польських ліцеях і технікумах – обмежена! Не чекайте – зарезервуйте місце вже зараз і почніть процес підготовки!

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА ВСТУП ДО ТЕХНІКУМУ АБО ЛІЦЕЮ ПОЛЬЩІ

6.11.2019