[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

Навчання на англійській мові в престижних вузах Варшави та Любліна з гарантованою стипендією на весь період навчання!

Вступна кампанія до польських університетів 2017/18 розпочалась з приємними знижками та акціями для абітурієнтів. У цьому році вузи Польщі старанно підготувалися до набору кандидатів, ввівши знижки на навчання від кількасот злотих навіть до тисячі євро, надають безкоштовні мовні курси польської або англійської, звільняють від оплати реєстраційного внеску, а деякі університети навіть гарантують стипендію на протязі цілого періоду навчання, яка покриває цілком вартість освіти та ще й вистачатиме на індивідуальні витрати.

Стипендіальні та акційні програми

Одним з таких вузів є Університет Економіки і Інновацій у Любліні (WSEI), що в цьому році дає можливість безкоштовно навчатись на програмах бакалаврату та магістратури, котрі викладаються англійською мовою.

Ще одним з університетів у Любліні, що приємно здивував можливістю навчання з дофінансуванням є Люблінська Політехніка. Окрім того, що з цього року у вузі доступно навчання на англійській мові, то це навчання є, наперно, найдешевшим в порівнянні з іншими англомовними програмами. До того всього, прийняті кандидати на протязі цілого навчання отримуватимуть стипендію, що покриває цілком навчання та проживання. Важливо, англомовні програми з стипендією можливі тільки для абітурієнтів, що вступатимуть на магістратуру. Детальніше про навчання на англійській мові у Люблінській Політехніці з дофінансуванням.

Наступний – це один з найпрестижніших приватних університетів у Варшаві – Колегіум Сівітас. Даний вуз теж у цьому році пропонує навчання на англійській мові з гарантованою стипендією на весь період навчання. Стипендіальна програма в Університеті Сівітас розповсюджується на наступні напрямки навчання на англійській мові:
Бакалаврат
-Дослідження Центральної та Східної Європи на факультеті Міжнародних відносин
-User Experience Design на факультеті Менеджменту
Магістратура
-Кримінальне судочинство на факультеті Соціології

Ціна навчання на даних напрямках в Університеті Сівітас близько 2000 євро в рік. Однак, кандидатам гарантується стипендія у розмірі близько 150 євро щомісяця на протязі всього періоду навчання. Головною вимогою від вступників є високий середній бал атестату та наявність міжнародного сертифікату знання англійської мови.

Навчання в Польщі на англійській мові – це інвестиція у ваше майбутнє. Адже кваліфіковані випускники, з високим рівнем знання англійської мови, високо ціняться на ринку праці як у Польщі, так і в Європі чи Україні. Тому не зволікайте, та отримайте шанс навчатися в одному з найпрестижніших вузів Любліна та Варшави за доступною ціною і з гарантованою стипендією!

Хочете дізнатися більше щодо стипендій, знижок та акцій у польських університетах, звертайтеся!

Контакти:
тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344
e-mail: info@entrant.eu

3.10.2017