[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАВЧАННЯ НА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВІ У ЛЮБЛІНСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ З ДОФІНАНСУВАННЯМ !!!

Люблінська Політехніка– один із не багатьох університетів Польщі, в якому до цієї пори навчання проводилося тільки на польській мові. Але вже з цього року абітурієнти, що зацікавлені вступом на магістратуру можуть вступити на англомовні програми навчання. Люблінська Політехніка розробила проект, що має посприяти інтернаціоналізації освіти та притягнути абітурієнтів з різних куточків світу. А саме цікаве, в порівнянні з іншими польськими університетами, ціна навчання на англійській мові – дуже низька. І це ще не все, всі прийняті студенти отримуватимуть на протязі навчання стипендію, що покриватиме проживання та й не тільки.

В наборі 2017/18 Люблінська Політехніка пропонує навчання ІІ ступеня (магістратура) англійською мовою на наступних спеціальностях:

“Підприємництво і Маркетинг”, факультет Менеджменту
Навчання триває 2 роки (4 семестри), в період з 1.10.2017 по 30.06.2019
Ціна навчання 1600 євро в рік.
Увага! Усі прийняті кандидати отримуватимуть стипендію на протязі цілого навчання у розмірі 1200 злотих (близько 300 євро) щомісяця. Кількість місць обмежена!!!

“Будівельні конструкції і екологічне будівництво”, факультет Архітектури і Будівництва
Навчання триває 1,5 роки (3 семестри), в період з 1.10.2017 по 31.01.2019
Ціна навчання 500 євро в рік.
Увага! Усі прийняті кандидати отримуватимуть стипендію на протязі цілого навчання у розмірі 750 злотих (близько 170 євро) щомісяця. Кількість місць обмежена!!!

Хочемо звернути увагу, що кількість місць на навчання з дофінансуванням ОБМЕЖЕНА – 30 місць на кожний напрямок навчання. Що ж потрібно для того, щоб стати студентом одної з вище представлених спеціальностей Люблінської Політехніки та отримати стипендію? Все просто, ось основні вимоги:
Наявність диплому бакалавра. При вступі на “Будівельні конструкції і екологічне будівництво” диплом бакалавра – за напрямком Будівництво.
Наявність міжнародного сертифікату знання англійської мови на рівні В2 (наприклад TOEFL, IELTS, ESOL та інші). Якщо такого сертифікату у Вас немає, Ви можете пройти 2-тижневий підготовчий курс англійської мови до екзамену TOEIC при Люблінській Політехніці у серпні місяці та отримати необхідний сертифікат.
Прийом на навчання проводиться на основі формальної перевірки необхідних документів, поданих абітурієнтами. Набір триватиме до 5.07.2017.
Дивіться також: інші акції та знижки на навчання в польських університетах.

Отже , якщо хочеш спробувати свої сили і навчатися на англомовній програмі навчання у престижному польському вузі за доступну ціну та ще й отримувати стипендію, звертайся! Entrant є офіційним партнером Люблінської Політехніки та з радістю допоможе тобі зі вступом і не тільки!

6.09.2017