[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

НАПРЯМОК НАВЧАННЯ – ЯК ВИБРАТИ ПРАВИЛЬНИЙ?

Протягом найближчих п’яти років Ви будете – навчатися. Подбайте про те, щоб Ви навчалися того,що є насправді для Вас цікаве, і в чьому Ви бачите своє майбутнє. Вибір напрямку навчання є вибором на ціле життя.

Вибір спеціальності не є таким простим як здається. Перед Вами виникають питання: “що робити в житті?”, “чим я хочу займатися?”, “Що я повинен робити?”, “Що найперспективніше?” та інші. Численні рейтинги університетів, поради батьків та друзів, потік інформації – не полегшують це завдання. Можливо кілька наших порад щодо вибору напрямку навчання допоможуть Вам.

ВИБИРАЙТЕ САМОСТІЙНО

Кожен з нас в більшій чи меншій мірі вже давно відчуває яка сфера є йому найближчою. Часто саме наші батьки хочуть нас направите на стежку, яка з їхнього погляду є найкращою для нас, але ми повинні бачити в цьому тільки добру пораду. Адже краще бути добрим будівельником, ніж поганим адвокатом. Найважнішим є те, щоб займатися тим, що Вам подобається.

РИНОК ПРАЦІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ КАР’ЄРНОГО РОСТУ

Коли вже знаємо трохи про свої можливості, пора почати відстежувати зміни на ринку праці. Що правда, розглядаючи пропозиції роботи сьогодні, ми не дізнаємося яких працівників будуть шукати роботодавці за п’яти років, але будемо знати які вимоги вони ставлять.

ВИБІР УНІВЕРСИТЕТУ

Коли ми вже визначилися з напрямком навчання, виникає питання:”який університет обрати?”. Першим джерелом інформації для нас є університетські рейтинги, опублікованих в Інтернеті. Важливо відзначити, що відмінності між оцінками університетів, що займають сусідні місця -незначні. Тому більш важливо те, як університет розглядає напрямки, які нас цікавлять. По-друге, зверніть увагу на навчальну програму кількох відібраних університетів.

Якщо ж Ви зацікавлені навчанням в Польщі, звичайно оцінити ситуацію на ринку праці даної країни, напрямках та університетах , значно важче. Ви можете звернутись до нас та отримати повну інформацію. Ми розкажемо Вам про програми навчання, можливі стипендії, практики, стажі та перспективах, які відкриваються при виборі одного з польських університетів.

Тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

29.10.2017