[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

“Зерувка” при Вроцлавському Університеті

Річний курс польської мови при Вроцлавському Університеті

Характеристика курсу: Сума годин мовних занять – 720 год, що включає 500 годин вивчення польської мови, 150 год. спеціалізованих занять та 70 год. історії та культури Польщі. Заняття проводяться в денній формі з понеділка по п’ятницю орієнтовно з 9.00 до 14.00. Навчання проходить протягом навчального року в Польщі, з жовтня по червень та складається з 2 семестрів.

У першому семестрі програма навчання включає, зокрема, вивчення мови. Студенти вивчають основи польської мови, поповнюють словниковий запас та практикують інші мовні навички (сприймання на слух, розуміння письмового тексту, спілкування та написання коротких текстів). У цьому семестрі лінгвістичний акцент робиться на вправи, які допомагають досягти спілкування якомога швидше. Програма першого семестру реалізується на основі власних авторських матеріалів та підручників для навчання польського як іноземного елементарного рівня (A1). У другому семестрі вивчаються граматичні структури та розширення словника в межах тематичних полів, пов’язаних з майбутніми галузями навчання. Наприкінці другого семестру студенти відвідують спеціалізовані лекції, де практикують робити нотатки з лекції. Увага, кожні два-три тижні проводиться тестування з пройденого матеріалу.

Додатково студенти поза основними заняттями можуть відвідувати додаткові: класи, що покращують правильну вимову (голосове видання, музичний супровід); ведення лексики, граматичних структур та розмовних вправ у різних ситуаціях спілкування; культурно-мовні тури; студенти можуть брати участь в екскурсіях. Курс підходить для тих, хто готується до вступу на гуманітарні та економічні спеціальності.

Студенти отримають студентські квитки, що дає право на різноманітні знижки (квитки на громадський транспорт та поїзди, кінотеатри, театри, музеї тощо).

Студентам “зерувки” при Вроцлавському Університеті забезпечуються місця в гуртожитку, з хорошими умовами та всім необхідним для навчання та проживання. Орієнтовно кошт проживання в двоособовій кімнаті 500 злотих в місяць.

Факультети

 Назва курсу Мова  Реєстраційний внесок Ціна/рік
Річний курс польської мови при Вроцлавському Університетіпольська 200 euro2700 euro

Карта

Ключові факти

  • м.Вроцлав
  • державний вуз
  • к-ть годин: 720
  • рівні: А0/A1/A2/B1/B2
  • форма навчання: денна
  • -30% для власників Карти Поляка