[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ДЕРЖАВНІ ВУЗИ ПОЛЬЩІ ЗНИЖУЮТЬ ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ. НАВЧАННЯ В ЄВРОПІ СТАЄ ВСЕ ДОСТУПНІШИМ

Згідно законів, щодо вищої освіти в Польщі, кошт навчання в державних вишах для іноземців не може бути нижчим ніж 2 000 євро в рік, а сягати може й 5 000 євро, в залежності від напрямку навчання. Сума не маленька, враховуючи, що це тільки вартість навчання, а ще потрібно виділити кошти на проживання та харчування. Для багатьох ці кошти дуже високі, а отримати вищу освіту в престижному державному університеті – давня мрія.

З кожним роком ця мрія стає все доступнішою. Спочатку ціни на навчання почали знижувати приватні виші Польщі, вводячи різноманітні знижки для іноземних студентів. Згодом, за приватними, по слідували також і державні університети Польщі. Все частіше престижні виші виділяють безкоштовні місця для іноземців, вводять знижки та стипендії, роблячи якісну європейську освіту доступнішою для кожного бажаючого.

Наприклад, Люблінська Політехніка, один з найпопулярніших технічних вузів серед українських абітурієнтів, знизив кошт навчання на 50%. Тепер навчання на напрямку інформатика коштуватиме вам 1 200 євро в рік, замість 2 200, на всіх інших напрямках 1 000 євро.

Така ж ситуація і в Краківському Педагогічному вузі та Ченстоховській Політехніці – суму на навчання знижено вдвічі на всі освітні напрямки, замість 2 000 євро заплатимо всього 1 000. Також, для українців, і Лодзинський університет надає знижку в 50%.

Дорогі абітурієнти, запрошуємо Вас здобути якісну європейську освіту в вишах Польщі. Фірма ENTRANT допоможе вам з вибором університету та отриманням знижки на навчання, повним процесом вступ, надамо повноцінну опіку по приїзду до Польщі та на протязі цілого навчання. +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

5.12.2017