[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ ЕКОНОМІКИ І ІННОВАЦІЙ У ЛЮБЛІНІ. ВСТУП 2020/21

Безкоштовне навчання у Люблінському Університеті Економіки і Інновацій (WSEI) – не новинка. Виш вже декілька років підряд надає таку можливість новим абітурієнтам. І вступна кампанія 2020/21 – не виняток. Отож, університет отримав 7,7 млн злотих дофінансування від Національного центра досліджень та розвитку Польщі і пропонує майже 100 місць на безкоштовне навчання на вибраних спеціальностях.

Безкоштовне навчання у WSEI – пропозиція 2020/21

Як вже згадувалося вище, під програму безкоштовного навчання в Університеті Економіки і Інновацій підпадають певні спеціальності:

  • АДМІНІСТРАЦІЯ – стаціонарне навчання, бакалавр. Кандидат може обрати одну з двох спеціалізацій: державне управління або адміністрація громадської безпеки.
  • ФІНАНСИ І ОБЛІК – стаціонарне навчання, бакалавр. Кандидат може обрати одну з двох спеціалізацій: бухгалтерський облік та управління податками; бухгалтерський облік та фінанси суб’єктів господарювання.
  • ІНФОРМАТИКА – стаціонарне навчання, магістратура. Кандидат може обрати одну з наступних спеціалізацій: програмування та аналіз даних; кібербезпека та адміністрація ІТ-систем.

В даний час саме ці напрямки навчання є найпопулярнішими у Польщі. Недарма – адже є цінними і можуть гарантувати хорошу та надійну роботу на початку вашої професійної кар’єри. Варто відмітити, що саме навчання дещо “вирізняється” своєю освітньою програмою, адже 50% занять – це практичні заняття у роботодавців-партнерів вузу, що дасть змогу кожному студенту отримати не тільки теоретичні знання, а й здобути досвід.

Умови вступу для іноземців на безкоштовне навчання

Враховуючи, що кількість місць на безкоштовне навчання в Університеті Економіки і Інновацій обмежена, основною умовою вступу є порядок зголошення заявок. Так сказати “хто перший – той молодець”. Звичайно, бажаючих навчатись безкоштовно у Польщі буде багато, тому університет також буде брати під увагу успішність – оцінки з атестату зі школи. Ще однією вимогою вступу є володіння мовою викладання. Рівень володіння польською мовою повинен відповідати Закону про вищу освіту: при вступі на бакалаврат – мінімум B1, на магістратуру – B2. Аби підтвердити рівень знання мови кандидат мусить надати сертифікат. За відсутності сертифіката – кандидат може написати заяву про те, що його знання мови дозволяє йому вчитися польською мовою та мусить пройти тест, аби це підтвердити. Набір 2020/21 відкрито!

Ті кандидати, котрі не пройдуть на безкоштовне навчання, теж отримують приємний бонус – знижку на навчання в 50%! Наприклад, обравши напрямок адміністрація, замість 3420 злотих за рік, ви платитимете 1710. Погодьтесь, теж не погано!

Зацікавлені вступом? Запрошуємо до співпраці! Фірма ENTRANT вже багато років є партнером Університету Економіки і Інновацій у Любліні по оформленню іноземних абітурієнтів і щороку наші кандидати беруть участь у програмах “навчання з дофінансуванням” і навчаються безкоштовно у Польщі. Скористатися даною можливістю може кожен бажаючий іноземний кандидат. КОНТАКТИ

10.04.2020