[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Technique Agrotechnical. A. Raymond in Radome

Sorry, this entry is only available in Українська and Русский.

Faculties

Спеціальність Термін навчанняОпис
Технік обладнання та системи відновлюваних джерел енергії5 роківТехнік обладнання та системи відновлюваних джерел енергії – це багатостороння професія, що пов’язана з системами сонячної енергії, енергії вітру, гідроенергії, геотермальної енергії, біопалива і біомаси, водної енергії. Це напрямок майбутнього, як в Польщі та інших країнах реалізуються все більше і більше будівельних проектів, що використовують сонячні колектори, теплові насоси та інше обладнання відновлюваних джерел енергії.
Технік механізації сільського господарства5 роківТехнік механізації сільського господарства вивчатиме як організувати і контролювати роботу та ремонт транспортних засобів, сільськогосподарської техніки чи обладнання. Здобуде навики у сфері демонтажу та монтажу машин та сільськогосподарської техніки, заміни деталей і компонентів, їх регулювання і запуск. Технік механізації сільського господарства без проблем оцінить технічний стан сільськогосподарської техніки та діагностики. А також буде ознайомлений з продажем сільськогосподарської техніки, її експлуатацією та обслуговуванням.
Технік ландшафтної архітектури5 роківНавчання на спеціальності Технік ландшафтної архітектури основане на вивченню проектування та створенні зелених територій як к для приватних, так і для власників громадських будівель чи житлового кооперативу. Це дуже творча професія, яка поєднує навички, пов’язані з догляду за рослинами, а також художнє і естетичне почуття.
Технік харчування та гастрономічних послуг5 роківТехнік харчування та гастрономічних послуг – це професія в сфері послуг. Готує студентів для виконання завдань, пов’язаних з організацією і функціонуванням послуг громадського харчування та підготовкою заходів, що надають послуги громадського харчування.
Технік ветеринарії5 роківУчні вивчають анатомію та фізіологію тварин, селекцію та розмноження. Навчаються як допомогти тваринам, розпізнавати інфекційні хвороби, паразити та хвороби, спричинені порушеннями їжі. Учні набувають навичок, пов’язаних з доставкою ліків, ін’єкцією, венфлоном, краплями, допомагають у хірургії.

Map

Key facts

  • м. Радом
  • державний навчальний заклад
  • термін навчання – 5 років
  • навчання БЕЗКОШТОВНЕ
  • орієнтовні кошти проживання 200 євро в місяць