[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Technique Agrotechnical. A. Raymond in Radome

Sorry, this entry is only available in Українська and Русский.

Faculties

Спеціальність  Термін навчання Опис
Технік обладнання та системи відновлюваних джерел енергії 5 років Технік обладнання та системи відновлюваних джерел енергії – це багатостороння професія, що пов’язана з системами сонячної енергії, енергії вітру, гідроенергії, геотермальної енергії, біопалива і біомаси, водної енергії. Це напрямок майбутнього, як в Польщі та інших країнах реалізуються все більше і більше будівельних проектів, що використовують сонячні колектори, теплові насоси та інше обладнання відновлюваних джерел енергії.
Технік механізації сільського господарства 5 років Технік механізації сільського господарства вивчатиме як організувати і контролювати роботу та ремонт транспортних засобів, сільськогосподарської техніки чи обладнання. Здобуде навики у сфері демонтажу та монтажу машин та сільськогосподарської техніки, заміни деталей і компонентів, їх регулювання і запуск. Технік механізації сільського господарства без проблем оцінить технічний стан сільськогосподарської техніки та діагностики. А також буде ознайомлений з продажем сільськогосподарської техніки, її експлуатацією та обслуговуванням.
Технік ландшафтної архітектури 5 років Навчання на спеціальності Технік ландшафтної архітектури основане на вивченню проектування та створенні зелених територій як к для приватних, так і для власників громадських будівель чи житлового кооперативу. Це дуже творча професія, яка поєднує навички, пов’язані з догляду за рослинами, а також художнє і естетичне почуття.
Технік харчування та гастрономічних послуг 5 років Технік харчування та гастрономічних послуг – це професія в сфері послуг. Готує студентів для виконання завдань, пов’язаних з організацією і функціонуванням послуг громадського харчування та підготовкою заходів, що надають послуги громадського харчування.
Технік ветеринарії 5 років Учні вивчають анатомію та фізіологію тварин, селекцію та розмноження. Навчаються як допомогти тваринам, розпізнавати інфекційні хвороби, паразити та хвороби, спричинені порушеннями їжі. Учні набувають навичок, пов’язаних з доставкою ліків, ін’єкцією, венфлоном, краплями, допомагають у хірургії.

Map

Key facts

  • м. Радом
  • державний навчальний заклад
  • термін навчання – 5 років
  • навчання БЕЗКОШТОВНЕ
  • орієнтовні кошти проживання 150 євро в місяць