[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Ліцей та технікум “АВАНС” в Кельце – Набір 2023/24 відкрито!

Загальна інформація

Міжнародна школа “АВАНС” у місті Кельце – це приватна навчальна установа, яка діє на правах державної, що гарантує високий рівень навчання, а головне – безкоштовно! Навчальний заклад розпочав свою діяльність у 2000 році. Сьогодні “АВАНС” у Кельце – це потужний навчальний осередок, що об’єднує школи для дорослих та молоді – ліцей та технікум. Навчання у ліцеї “АВАНС” триває 4 роки, класи загальноосвітнього профілю. Навчання у технікумі “АВАНС” триває 5 років, до вибору понад 10 напрямків.

Ліцей та технікум “АВАНС” у Кельце – це новітня дидактична база, площею в 4 тис. м2. Тут розмістилися сучасні навчальні майстерні для вивчення професійних предметів, а саме: гастрономічна студія, дві перукарські студії, три комп’ютерні майстерні, готельний цех, салон краси та загальноосвітні майстерні – кабінети з вивчення іноземної мови, хімії, фізики, географії. До диспозиції учнів тренажерний та гімнастичний зал. Також тут розмістилася шкільна бібліотека.

Всі учні ліцею та технікум “АВАНС” можуть брати участь у безкоштовних додаткових курсах, таких як водійські курси для отримання прав категорії В, курси зварника, візажиста, офіціант/бармен, торгового представника та багато інших. У школі проводяться додаткові заняття для слабших учнів, аби покращити успішність. Також молодь може відвідувати різноманітні кружки (журналістики, акторського мистецтва, вокалу) та спортивні гуртки (танці, фітнес, футбол, волейбол, баскетбол, бадмінтон та плавання). Учні технікуму “АВАНС” мають унікальну можливість участі в міжнародних практиках в Англії, Ірландії, Іспанії та Італії.

Ліцей та технікум “АВАНС” у Кельце має власний гуртожиток з комфортними умовами проживання не далеко від центра міста. Влітку 2019 було проведено капітальний ремонт гуртожитку, що значно підвищило стандарт. Проживання можливе у 2 і 3-місних кімнатах з ванною кімнатою та холодильником у номері або на блок. Є столова, добре обладнана кухня, кімнати відпочинку та науки, доступ до інтернету.

Факультети

Ліцей 

Профіль класуТермін навчанняОпис
Загальноосвітній 4 рокиПоглиблене вивчення хімії та математики, а також іноземної мови. Інтенсивна підготовка учнів до вступу в майбутньому до університетів гуманітарного та технічного профілю, медичного, спортивного.

Технікум

Спеціальність Термін навчанняОпис
Технік Інформатик

(Також в Єнжеюв)

5 роківПід час навчання учні вивчають 2 іноземні мови. Опанують навички монтажу та експлуатації персональних комп’ютерів та периферійних пристроїв; проектування локальних комп’ютерних мереж і адміністрування мережами; створення веб-додатків, баз даних, і адміністрування базами.
Технік Готельно-ресторанного бізнесу5 роківПід час навчання учні навчаться просуванню бізнесу та продажів послуг готелю, бронювати послуги для готелю, виконувати роботи пов’язані з послугами гостя в рецепції, підготовка та подача сніданків в об’єкті, прийняття, реалізація, бронювання на додаткові послуги готелю.
Технік туристичного обслуговування5 роківВипускник буде готовий організувати туристичну діяльність, а також туристичні заходи і послуги; обслуговувати клієнтів, які користуються туристичними послугами;  розрахунок заходів і туристичних послуг.
Технік їжі і послуг гастрономії5 роківПід час навчання учні опанують підготовку страв і напоїв; організацію харчування та послуг гастрономії; оцінювання якості їжі та її зберігання.
Технік логістик5 роківУчні зможуть планувати і організовувати роботу, пов’язану з логістичним процесом в ланцюжках поставок і управлінні складом, а також в організаційних і адміністративних підрозділах; управління запасами і відходами.
Технік ландшафтної архітектури5 роківУчень стане фахівцем з проектування, будівництва зелених зон і догляду за ними; навчиться управляти об’єктами невеликий ландшафтної архітектури і утримувати їх; організації збереження об’єктів малої ландшафтної архітектури; водінню сільськогосподарського трактора з причепом.
Технік будівництва5 роківВипускник буде готовий до виконання кам’яних і штукатурних робіт; монтаж будівельних конструкцій; підготовка вартості оцінки та підготовка тендерних документів; організація і контроль будівельних робіт.
Технік автомобільної справи 5 роківВипускник буде готовий до виконання монтажу і обслуговування машин та пристроїв; використання ріжучих верстатів; виконання і ремонт машин і пристроїв; організація і нагляд в процесах продукції машин і пристроїв.
Технік ветеринар5 роківВипускник буде готовий до розведення та осіменіння тварин; виконання допоміжних заходів у сфері ветеринарних послуг; виконання допоміжних заходів на місцях виконання завдань ветеринарної інспекції.
Технік економіст5 роківПід час навчання учні підготуються до планування і здійснення бізнесу, розрахунку податків, а також ведення кадрового діловодства та оформлення питань, пов’язаних з оплатою праці. Випускник також зможе вести бухгалтерський облік і складати аналізи і звіти для суб’єктів бізнесу.
Технік організації рекламами5 роківУчень стане фахівцем з продажу рекламної продукції та послуг; навчиться організації та проведенню рекламних кампаній, а також проектуванню та виготовленню реклам.
Технік дизайнер одягу5 роківВипускник буде готов виконати такі роботи як проектування одягу, а також її виробництво та контроль над цими процесами.
Технік перукар5 роківУчень стане фахівцем з виконання перукарських процедур; укладання волосся та лікування волосся.
Технік програміст(Єнжеюв)5 років
Технік слюсарь(Єнжеюв)5 років

Карта

Ключові факти

  • м. Кельце
  • приватний навчальний заклад на правах державного
  • термін навчання у ліцеї – 4 роки
  • термін навчання у технікумі – 5 років
  • навчання БЕЗКОШТОВНЕ
  • орієнтовні кошти проживання 200-280 євро в місяць