[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Lyceum and technical school “AWANS”

Sorry, this entry is only available in Українська and Русский.

Faculties

Ліцей 

Профіль класуТермін навчанняОпис
Загальноосвітній 4 рокиПоглиблене вивчення хімії та математики, а також іноземної мови. Інтенсивна підготовка учнів до вступу в майбутньому до університетів гуманітарного та технічного профілю, медичного, спортивного.

Технікум

Спеціальність Термін навчанняОпис
Технік Інформатик

(Також в Єнжеюв)

5 роківПід час навчання учні вивчають 2 іноземні мови. Опанують навички монтажу та експлуатації персональних комп’ютерів та периферійних пристроїв; проектування локальних комп’ютерних мереж і адміністрування мережами; створення веб-додатків, баз даних, і адміністрування базами.
Технік Готельно-ресторанного бізнесу5 роківПід час навчання учні навчаться просуванню бізнесу та продажів послуг готелю, бронювати послуги для готелю, виконувати роботи пов’язані з послугами гостя в рецепції, підготовка та подача сніданків в об’єкті, прийняття, реалізація, бронювання на додаткові послуги готелю.
Технік туристичного обслуговування5 роківВипускник буде готовий організувати туристичну діяльність, а також туристичні заходи і послуги; обслуговувати клієнтів, які користуються туристичними послугами;  розрахунок заходів і туристичних послуг.
Технік їжі і послуг гастрономії5 роківПід час навчання учні опанують підготовку страв і напоїв; організацію харчування та послуг гастрономії; оцінювання якості їжі та її зберігання.
Технік логістик5 роківУчні зможуть планувати і організовувати роботу, пов’язану з логістичним процесом в ланцюжках поставок і управлінні складом, а також в організаційних і адміністративних підрозділах; управління запасами і відходами.
Технік ландшафтної архітектури5 роківУчень стане фахівцем з проектування, будівництва зелених зон і догляду за ними; навчиться управляти об’єктами невеликий ландшафтної архітектури і утримувати їх; організації збереження об’єктів малої ландшафтної архітектури; водінню сільськогосподарського трактора з причепом.
Технік будівництва5 роківВипускник буде готовий до виконання кам’яних і штукатурних робіт; монтаж будівельних конструкцій; підготовка вартості оцінки та підготовка тендерних документів; організація і контроль будівельних робіт.
Технік автомобільної справи 5 роківВипускник буде готовий до виконання монтажу і обслуговування машин та пристроїв; використання ріжучих верстатів; виконання і ремонт машин і пристроїв; організація і нагляд в процесах продукції машин і пристроїв.
Технік ветеринар5 роківВипускник буде готовий до розведення та осіменіння тварин; виконання допоміжних заходів у сфері ветеринарних послуг; виконання допоміжних заходів на місцях виконання завдань ветеринарної інспекції.
Технік економіст5 роківПід час навчання учні підготуються до планування і здійснення бізнесу, розрахунку податків, а також ведення кадрового діловодства та оформлення питань, пов’язаних з оплатою праці. Випускник також зможе вести бухгалтерський облік і складати аналізи і звіти для суб’єктів бізнесу.
Технік організації рекламами5 роківУчень стане фахівцем з продажу рекламної продукції та послуг; навчиться організації та проведенню рекламних кампаній, а також проектуванню та виготовленню реклам.
Технік дизайнер одягу5 роківВипускник буде готов виконати такі роботи як проектування одягу, а також її виробництво та контроль над цими процесами.
Технік перукар5 роківУчень стане фахівцем з виконання перукарських процедур; укладання волосся та лікування волосся.
Технік програміст(Єнжеюв)5 років
Технік слюсарь(Єнжеюв)5 років

Map

Key facts

  • м. Кельце
  • приватний навчальний заклад на правах державного
  • термін навчання у ліцеї – 4 роки
  • термін навчання у технікумі – 5 років
  • навчання БЕЗКОШТОВНЕ
  • орієнтовні кошти проживання 200-280 євро в місяць