[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Lyceum and technical school “AWANS”

Sorry, this entry is only available in Українська and Русский.

Faculties

Ліцей 

Профіль класу Термін навчання Опис
Загальноосвітній  4 роки
Медичний  4 роки Поглиблене вивчення біології, хімії та іноземної мови. Частина занять проводиться англійською мовою. Заняття проходять в спеціально обладнаних лабораторіях, аби студенти мали можливість виконувати експерименти та досліди. Класи по 15 осіб.
Косметологічний  4 роки Окрім основної бази учні опановуватимуть практичні навички виконання косметичних процедур та навчаться використовувати прилади та матеріали, необхідні в цій галузі.

Технікум

Спеціальність  Термін навчання Опис
Технік Інформатик 5 років Під час навчання учні вивчають 2 іноземні мови. Опанують навички монтажу та експлуатації персональних комп’ютерів та периферійних пристроїв; проектування локальних комп’ютерних мереж і адміністрування мережами; створення веб-додатків, баз даних, і адміністрування базами.
Технік Готельно-ресторанного бізнесу 5 років Під час навчання учні навчаться просуванню бізнесу та продажів послуг готелю, бронювати послуги для готелю, виконувати роботи пов’язані з послугами гостя в рецепції, підготовка та подача сніданків в об’єкті, прийняття, реалізація, бронювання на додаткові послуги готелю.
Технік туристичного обслуговування 5 років Випускник буде готовий організувати туристичну діяльність, а також туристичні заходи і послуги; обслуговувати клієнтів, які користуються туристичними послугами;  розрахунок заходів і туристичних послуг.
Технік їжі і послуг гастрономії 5 років Під час навчання учні опанують підготовку страв і напоїв; організацію харчування та послуг гастрономії; оцінювання якості їжі та її зберігання.
Технік логістик 5 років Учні зможуть планувати і організовувати роботу, пов’язану з логістичним процесом в ланцюжках поставок і управлінні складом, а також в організаційних і адміністративних підрозділах; управління запасами і відходами.
Технік ландшафтної архітектури 5 років Учень стане фахівцем з проектування, будівництва зелених зон і догляду за ними; навчиться управляти об’єктами невеликий ландшафтної архітектури і утримувати їх; організації збереження об’єктів малої ландшафтної архітектури; водінню сільськогосподарського трактора з причепом.
Технік будівництва 5 років Випускник буде готовий до виконання кам’яних і штукатурних робіт; монтаж будівельних конструкцій; підготовка вартості оцінки та підготовка тендерних документів; організація і контроль будівельних робіт.
Технік автомобільної справи  5 років Випускник буде готовий до виконання монтажу і обслуговування машин та пристроїв; використання ріжучих верстатів; виконання і ремонт машин і пристроїв; організація і нагляд в процесах продукції машин і пристроїв.
Технік ветеринар 5 років Випускник буде готовий до розведення та осіменіння тварин; виконання допоміжних заходів у сфері ветеринарних послуг; виконання допоміжних заходів на місцях виконання завдань ветеринарної інспекції.
Технік економіст 5 років Під час навчання учні підготуються до планування і здійснення бізнесу, розрахунку податків, а також ведення кадрового діловодства та оформлення питань, пов’язаних з оплатою праці. Випускник також зможе вести бухгалтерський облік і складати аналізи і звіти для суб’єктів бізнесу.
Технік організації рекламами 5 років Учень стане фахівцем з продажу рекламної продукції та послуг; навчиться організації та проведенню рекламних кампаній, а також проектуванню та виготовленню реклам.
Технік дизайнер одягу 5 років Випускник буде готов виконати такі роботи як проектування одягу, а також її виробництво та контроль над цими процесами.
Технік перукар 5 років Учень стане фахівцем з виконання перукарських процедур; укладання волосся та лікування волосся.

Map

Key facts

  • м. Кельце
  • приватний навчальний заклад на правах державного
  • термін навчання у ліцеї – 4 роки
  • термін навчання у технікумі – 5 років
  • навчання БЕЗКОШТОВНЕ
  • орієнтовні кошти проживання 140-200 євро в місяць