[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ ДЛЯ СТУДЕНТІВ З ПОЛЬСЬКИМ ПОХОДЖЕННЯМ

Як свідчать дані, з кожним роком зростає кількість молодих людей, що їдуть на навчання до Польщі. Серед них багато студентів, які мають польське походження. Більшість знає переваги, які пред ними відкриває цей фактор і звичайно не втрачають можливості скористатися з цього.

Історичні події, такі як війни та переселення, посприяли тому, що значна кількість населення не тільки в Україні, а й в Білорусії, Литві, Росії та інших країнах має польське коріння. Наші бабусі чи дідусі, абож прабабусі і прадідусі були поляками і проживали на території РП. Багато з нас має делеку родину у Польщі. Якщо ж ви маєте польське походження, ви можете отримати Карту Поляка або Карту Сталого Побиту, що надасть вам багато привілеїв та можливостей.

Переваги навчання в Польщі з Картою Поляка

Абітурієнти, що мають Карту Поляка мають можливість навчатися безкоштовно в державних ВНЗ Польщі. Вступ проходить на таких самих умовах, як і для польських громадян. Також, важливим фактом є те, що кількість безкоштовних місць є обмеженою і потрібно здавати вступні екзамени. Крім можливості отримання безкоштовної вищої освіти, студент може претендувати на стипендію та матеріальну допомогу.

Якщо ж у вас є Карта Поляка, але на безкоштовне вам не вдалося поступити, то університети в такому випадку пропонують 30% знижки на навчання і звичайно ви можете претендувати на стипендію та матеріальну допомогу. Такі пільги можуть отримати особи, які не мають Карти Поляка, але документально можуть підтвердити своє польське походження.

Кандидати з польським походженням мають право звернутися за фінансовою допомогою у вигляді:
-соціальної стипендії і грантів,
-стипендії для осіб з обмеженими фізичними можливостями,
-стипендії ректора для кращих студентів,
-стипендії міністра за успіхи в навчанні,
-стипендії міністр за видатні досягнення,
-стипендії міністра за спортивних досягнення.

Крім вище перерахованих можливостей, у осіб, що мають польське походження є можливість виробити Карту Сталого Побиту. Власники такої карти мають право на легальне проживання в РП, та можуть отримати громадянство. Власникам КСП не потрібно відкривати візу, можна легально працювати, безкоштовно навчатися, тобто проживати на таких умовах, що й громадянини Польщі. КСП видається на все життя – цегарна можливість залишитись та будувати своє майбутнє у Європейській країні.

Маєте питання? – звертайтесь: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344

1.10.2017