[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Technical school Mechanical them. K. Gursky in Krakow

Sorry, this entry is only available in Українська and Русский.

Faculties

Спеціальність Термін навчанняОпис
Технік логістик5 роківТехнік логістики здобуде широкі знання в сфері економіки, планування, організації, управління і ведення переговорів за діючим правом. Учень здобуде вміння організації і моніторингу потоку ресурсів та інформації в процесі виробництва, розподілу і зберігання, управлінню технічних заходів в ході реалізації процесів перевезення.
Технік автомобільної справи5 роківТехнік автомобільної справи навчиться діагностиці та ремонту вузлів і агрегатів моторних транспортних засобів, електричних і електронних систем автомобілів та вмітиме організовувати і проводити процеси обслуговування транспортних засобів. На даному напрямку учні проходять практику та частина практичних занять проводиться в автомобільних сервісах.
Технік перукар5 роківУчні на спеціальності технік перукар зможуть підібрати зачіску для будь-кого, прекрасно дадуть раду та виконають кожну перукарську послугу, опанують найновіші технології. Практичні заняття проходять у сучасних майстернях технікуму, а практику учні відбувають у салонах краси під наглядом знаних майстрів.

Map

Key facts

  • м. Краків
  • державний навчальний заклад
  • термін навчання – 5 років
  • навчання БЕЗКОШТОВНЕ
  • орієнтовні кошти проживання 120 євро в місяць