[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

Близько 120 безкоштовних місць на англомовні програми навчання в Університеті Економіки і Інновацій у Любліні! Скористатися нагодую може кожен!

Такого ще не було! Університет Економіки і Інновацій у Любліні (WSEI), виділив понад 120 безкоштовних місць на англомовні програми навчання для поляків та абітурієнтів з України та Білорусії. Враховуючи те, що ціна навчання на англомовних програмах в даному вузі становить від 2200 до 3500 євро за рік, нагода отримати безкоштовне якісне навчання трапляється не кожного року. Що ж для цього потрібно?

Перш за все, головною вимогою є знання англійської мови на рівні мінімум В2, і звичайно потрібно підтвердити це. Кандидати повинні мати сертифікат знання англійської мови міжнародного зразка (TOELF, IELTS та інші). Якщо ж у вас немає такого сертифікату, але ви впевнені, що ваш рівень англійської відповідає вимогам університету, ви можете пройти співбесіду з педагогом вузу.

Друге, не менш важливе, це середній бал атестату та оцінки з профільних предметів, згідно обраної вами спеціальності навчання. Адже, безкоштовні місця будуть приділені «найкращим» кандидатам.

Набір абітурієнтів триватиме до серпня 2017. Після закриття набору буде оголошено списки «найкращих» кандидатів, що пройшли на безкоштовні місця.

Університет Економіки і Інновацій у Любліні виділив безкоштовні місця на наступні напрямки навчання англійською мовою:
Бакалаврат:
-Менеджмент
-Інформатика
-Сестринська справа
Магістратура:
-Економіка

ВАЖЛИВО! Студенти, які будуть зараховані на безкоштовне навчання до польського вузу WSEI, зобов’язані провчитися весь період згідно свого ступеня навчання: бакалаврат 3 роки, магістратура 2 роки. У випадку, якщо студент не здасть сесію чи буде відрахований від навчання з будь яких інших причин, зобов’язаний буде виплатити суму еквівалентну ціні навчання на обраній спеціальності за кожен рік чи семестр.

Також, Університет Економіки і Інновацій у Любліні підготував ряд акційних програм для іноземних студентів, що хотіли б навчатися на польськомовних програмах. Наприклад, при реєстрації на навчання до кінця липня абітурієнти звільнені з оплати реєстраційного внеску. Або ж при оплаті навчання наперед за цілий рік університет надає знижку 5%. Крім цього всього, студенти можуть отримати до фінансування понад 20% за хороші результати в навчанні.

Отже , якщо хочеш спробувати свої сили і отримати безкоштовне навчання на англомовній програмі навчання або ж отримати знижку на навчання на польськомовній програмі, звертайся! Entrant є офіційним партнером Університету Економіки і Інновацій у Любліні та з радістю допоможе тобі зі вступом!

Контакти:
тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344
e-mail: info@entrant.eu

3.10.2017