[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

ДЕНЬ З ЖИТТЯ СТУДЕНТА В ПОЛЬЩІ

Навчання в університеті , незважаючи в якій країні, чи в Україні, чи в Америці, чи то в Польщі, це не тільки лекції, конспекти та сесія, це також і нові знайомства, друзі та пригоди. Погляньте, як виглядає звичайний день з життя студента в Польщі.

7.00 – 7.30 Будильник кожних 5 хв. безжально нагадує, що пора вставати. Проминає думка не йти на зовсім не цікаву лекцію, але так як відвідуваність впливає на кінцеву оцінку, студент все-таки встає і швиденько збирається.

8.00 – 8.15 Студент бігає по коридорах університету, намагаючись згадати в якому кабінеті проходитиме пара. В кінці-кінців вдалося знайти, тепер головна задача непомітно проникнути в кабінет. На жаль, зазвичай це в студента не вдається і швиденько вигадує відмовку типу «Перепрошую, спізнився автобус» або ж «Вчився до пізньої ночі і сьогодні проспав». А тепер перед студентом 2, 5 годинна боротьба з втомою: пів години лекції, пів години сон.

10.30 – 10.45 Нарешті перерва! Студент швиденько біжить до автомату з кавою, адже тільки кава допоможе пережити наступне заняття.

10.45 – 13.45 Заняття з економіки?- а ні, з адміністрації! Серйозний викладач, а отже поспілкуватися з друзями в соціальних мережах не вдасться. 2,5 години і ось вона, велика перерва! Студент прямує в столову, адже вранці так і не вспів поснідати. Голодний студент – злий студент. І так: суп, картопля з котлетою, деруни, канапки…. Що ж вибрати? Великий бутерброд з шинкою та сиром не поганий варіант, і економно і до вечора вистачить.

13.45 – 16.15 Щоооооо ? Тест з мікроекономіки? Сьогодні? Здивований студент все ж таки сідає за парту та намагається дати відповіді на питання: а, с, с, б, а, а, б…….. Дещо знав, дещо вгадав.

16.15 – 16.45 Нарешті, тяжкий день закінчився. Студент спішить додому, адже попереду найприємніше – вільний час в компанії з друзями.

20.00 Музика, алкоголь, друзі. Розмови про політику, спорт, музику, літературу, здається, не має кінця.
02.00 Студент приземляється у своє ліжко. Погляд на годинник 2.00 = 5:00 сну. В голові все ще тільки баланс доходів і витрат:
Кава – 2.5 zł,
Канапка -5 zł,
Ксеро -2 zł,
Кебаб – 9 zł,
Пиво – 6*4= 24 zł,
Підводячи підсумок: 42,5 злотих – це сума, яка, безсумнівно, буде впливати на студентський бюджет.
Прибуток: досвід, будучи студентом – безцінний!

Ось так виглядає типовий день з життя студента в Польщі. Насолоджуйтесь цим періодом, але не забувайте про навчання, навчіться поєднувати приємне з корисним.

1.11.2017