[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Тенікум Будівельний ім. Е. Квятковського у Любліні – Набір закрито!

Загальна інформація

Технікум будівельний ім. Е. Квятковського у Любліні – це навчальний заклад з 50-річною історією та традиціями. В технікумі практикується сучасна система освіти – теоретичні заняття в школі, практичні – в робочих лабораторіях.

Технікум бере участь у різноманітних програмах Європейського Союзу та пропонує різного виду практики та стажування для своїх учнів, як у Польщі, так і в країнах ЄС. Додатково школа надає можливість отримати додаткові кваліфікації під час навчання.

Учні можуть користатися з величезної бібліотеки, колекція якої складається х понад 27000 томів. Це багата колекція книг, зібраних протягом майже 50 років: професійні книги, пов’язані з будівництвом, література для читання, наукові книги в різних областях та інше. Також у бібліотеці є комп’ютери з доступом до інтернету.

В навчальному закладі велику увагу приділяють спорту, аби розвинути активний стиль життя серед молоді. При технікумі діє міжшкільний спортивний клуб, легка атлетика та футбол. Організовуються активні види спортивного відпочинку та відпочинку для молодих людей у формі спортивних таборів, позакласних заходів, спортивних змагань. До диспозиції учнів Технікуму будівництва у Любліні сучасний спортивний зал, тренажерний зал, футбольне та баскетбольне поле, бігові доріжки та тенісний зал.

Учні проживають у гуртожитку, що розташований на території технікуму. У гуртожитку створено всі умови для проживання молоді: столова, кухня, 3-х разове харчування 7 днів на тиждень, кімнати для навчання та проведення вільного часу, пральня, спортзал, цілодобова опіка та охорона.

Факультети

Спеціальність Термін навчанняОпис
Технік будівництва 4 рокиТехнік будівництва бере участь в будівельних роботах, веде облік будівництва, готує і контролює виробництво будівельних робіт в різних підрозділах компанії, контролює будівництво від імені інвестора або органу місцевого управління, готує кошторис витрат і проектні роботи і виконання будівельної інвентаризації;
Технік обладнання та системи відновлюваних джерел енергії 4 рокиУчні будуть підготовлені для виконання таких професійних завдань: організація і проведення монтажу обладнання і відновлюваних енергетичних систем; збереження і відновлення устаткування і систем відновлюваної енергії; функціонування і управління пристроями і системами відновлюваної енергії; підготовка кошторисів і тендерів і контрактів, що стосуються обладнання та систем відновлюваної енергії; використання сучасних діагностичних та вимірювальних пристроїв.
Технік методів відновлення архітектурних елементів 4 рокиТехнік методів відновлення архітектурних елементів здійснює і відновлює цегляну кладку і штукатурення архітектурних елементів, виконує відновлення голих стін, штукатурки і фарби, виконує ремонти керамічних і кам’яних плиток, організовує та проводить відновлювальні роботи.
Сантехнік 4 рокиСантехнік організовує та виконує роботу, пов’язану з будівництвом водопроводу, каналізації, газу і централізованого опалення та вузлів, виконує монтаж водопроводу, каналізації, газу, опалення, вентиляції та кондиціонування повітря в будівлях різного призначення, проводить вибір компонентів і мережеві пристроїв муніципальні і санітарні установки, контролює процес підтриманням належного функціонування санітарного обладнання будівель, організовує і проводить роботи, пов’язані з обслуговуванням, ремонтом і модернізацією мережі муніципальних і санітарних установок, вправно використовує комп’ютерну техніку для виконання професійних завдань.
Технік деревообробки 4 рокиТехнік деревообробки виконує вироби з деревини і деревних матеріалів, проводить програмування і експлуатацію машин і устаткування, використовуваного при переробці деревини, займається організацією та виконанням робіт, пов’язаних з ремонтом та утриманням столярних виробів, проводить документацію з проектування, будівництва та технологічних виробів з деревини та деревних матеріалів, організовує та контролює виробничі процеси, пов’язані з обробкою деревини.

Карта

Ключові факти

  • м. Люблін
  • державний навчальний заклад
  • термін навчання – 4 роки
  • навчання БЕЗКОШТОВНЕ
  • орієнтовні кошти проживання 100 євро в місяць