[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

“Зерувка” при Варшавській Політехніці

Річні підготовчі курси польської  та англійської мови при Варшавській Політехніці

Характеристика курсу: Курс триває 2 семестри та охоплює 600 годин занять. Цілий курс поділений на три модулі по 200 год. , кожний з яких призначений на вивчення певного рівеня мови та закінчується тестуванням пройденого матеріалу.  Навчання проходить в невеликих групах. Заняття відбуваються з понеділка по п’ятницю по 4 год. на день. Курс підходить для тих, хто готується до вступу на технічні спеціальності.

Додатково студенти мають можливість відвідувати лекції, що проводяться на Варшавській політехніці та додаткові заняття з математики і фізики, культури, історії та географії Польщі, можуть брати участь у інтеграції та святкових заходах, екскурсіях тощо. Матеріали для навчання входять в кошт курсу.

Студенти отримають студентські квитки, що дає право на різноманітні знижки (квитки на громадський транспорт та поїзди, кінотеатри, театри, музеї тощо).

Студентам “зерувки” при Варшавській Політехніці надаються місця в гуртожитку, з хорошими умовами та всім необхідним для навчання та проживання. Орієнтовно кошт проживання складає 400 злотих в місяць.

 

Факультети

 Назва курсуМова Реєстраційний внесок Ціна/рік
Річний курс польської мови при Варшавській Політехніціпольська 9 950 pln/12 000 pln*
Річний курс англійської мови при Варшавській Політехніціанглійська13 950 pln/33o0 euro

* Для кандидатів не зі слов’янських держав

Карта

Ключові факти

  • м.Варшава
  • державний вуз
  • к-ть годин: 600
  • рівні: А0/A1/A2/B1/B2
  • форма навчання: денна
  • -30% для власників Карти Поляка