[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

“Зерувка” при Вроцлавській Політехніці

Річні підготовчі курси з вивчення польської мови при Вроцлавській Політехніці

Характеристика курсу: Даний курс – це 600 годин вивчення польської, по 300 годин в кожному семестрі, 20 годин в тиждень, по 4 години вдень. Курс розпочинається у жовтні і триває до червня. Учасники курсу вивчають усі найважливіші мовні навички. А саме – розуміння письмового та усного тексту, навички читання та мовлення; а також написання різних типів тексту. Додатково є лекції та заняття з польської історії та культури, що проводяться польською та англійською мовами. Курс на різних рівнях забезпечує досягнення передбачуваних результатів навчання в галузі спілкування в неформальних та офіційних ситуаціях.

Студенти “Зерувки” при Вроцлавській Політехніці також беруть участь у додаткових предметах, відповідно до майбутньої галузі навчання: математики, фізики, біології, інформатики, хімії, географії, соціальних досліджень тощо – залежно від потреб студентів.Заняття з профільних предметів для студентів поглибленого рівня, що на момент початку навчання вже володіють мовою на базовому рівні, розпочинаються вже на першому семестрі. А для студентів початкового рівня – вивчення мови від 0 – у другому семестрі. Основні предмети ведуться польською мовою.

“Зерувка” польської мови при Вроцлавському технічному університеті – це програма спрямована на абітурієнтів, що хочуть опанувати польську мову до рівня, необхідного для вступу як у Вроцлавську Політехніку; так і в будь-який інший університет Польщі. Курс закінчується письмовим та усним іспитом з польської мови та іспитами з усіх вибраних предметів.

Факультети

Назва курсуМоваРеєстраційний внесокЦіна/рік
Річний курс польської мови при Вроцлавській Політехніці з спеціалізованими заняттямипольська150 euro2 000 euro
Річний курс англійської мови при Вроцлавській Політехніці з спеціалізованими заняттями +120 годин польської мовианглійська150 euro3 300 euro

Карта

Ключові факти

  • м.Вроцлав
  • державний вуз
  • к-ть годин: 600+спеціалістичні заняття
  • рівні: А0/A1/A2/B1/B2
  • форма навчання: денна