[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]
Name

Конкурс для іноземців на безкоштовне навчання в Варшавському політехнічному університеті !!!!

І знову, на вступну кампанію 2017/18, Варшавський Політехнічний університет оголосив конкурс на можливість безкоштовного навчання для іноземців на польськомовні програми на бакалавріат та магістратуру. Це вже який рік поспіль, одна з найпрестижніших політехнік Польщі надає таку можливість іноземцям. Отже, що ж потрібно для того, щоб отримати такий шанс?

Згідно з рішенням Сенату Політехніки Варшавської, іноземці – громадяни країн, що не належать до Європейського Союзу, можуть взяти участь у конкурсі на безкоштовне навчання на спеціальностях, що викладаються польською мовою. Університет виділив всього 1% від загальної кількості місць на той чи інший напрямок, тобто всього по 1-3 місця на кожну спеціальність, але якщо врахувати те, що в політехніці 36 напрямків навчання, то загальна кількість місць на безкоштовне навчання – понад 100. А отже, шанси не такі вже й маленькі!

Головною вимогою у конкурсі на безкоштовне навчання на бакалаврат у Варшавській Політехніці є написання письмового екзамену з математики та фізики або хімії (на вибір, кандидати зацікавлені напрямком навчання адміністрація – можуть обрати історію або географію). Екзамен проходитиме безпосередньо у корпусі Варшавського Політехнічного університету у Варшаві. Запланований термін проведення екзамену 29 червня 2017р. Екзамен з математики та іншого предмету на вибір буде цілком на польській мові та кожен з них складатиметься з 6 завдань і триватимуть по 120 хв.

Головною вимогою у конкурсі на безкоштовне навчання на магістратуру у Варшавській Політехніці є надання необхідних документів, основним з яких є диплом бакалавра. Важливо, що програма навчання кандидата на бакалавраті повинна мінімум на 60% співпадати з програмою на тому ж напрямку у Варшавській Політехніці та мають бути хороші оцінки. Можлива розмова кваліфікаційна, якщо буде велика кількість кандидатів.

Всі бажаючі прийняти участь у конкурсі на безкоштовне навчання в Варшавському політехнічному університеті мусять зголосити кандидатуру до 5 червня 2017 року.

Результати конкурсу будуть відомі до 7 липня 2017.

Отож, хочете отримати безкоштовну освіту у Польщі, ще й в одному з найпрестижніших політехнічних вузів? Звертайтеся, фірма «ENTRANT» Вам у цьому допоможе! Допоможемо підготуватися до вступного іспиту, з усім процесом вступу та не тільки!

Контакти:
тел: +38 093 170 0857, +38 067 217 4344
e-mail: info@entrant.eu

3.10.2017