[wpcrl_login_form] [wpcrl_register_form]

Технікуми

З 2010 року по підписанню міжнародної угоди між Україною та Республікою Польща, українські учні отримали нагоду поїхати на навчання до Польщі по закінченню 9-10 класу. На території Польщі діє близько 2000 технікумів і ліцеїв, але всього одиниці можуть забезпечити всі необхідні умови для прийняття іноземних учнів на навчання. Адже, поза наданням якісної освіти, не менш важливим, є стала опіка та нагляд за неповнолітніми учнями як на протязі навчання так і у вільний поза навчанням час. Фірма «ENTRANT» пропонує навчання тільки у тих технікумах, які забезпечують своїх учнів проживанням у гуртожитку, харчуванням, опікою та охороною.

Головною перевагою навчання у технікумах Польщі є БЕЗКОШТОВНЕ отримання європейської освіти. А витрати на проживання складають близько 150 євро на місяць. Основною вимогою до вступників – є знання польської мови на рівні В1-В2. Також абітурієнти на момент вступу повинні мати дійсний проїзний документ та закордонний паспорт в одного з батьків.

Навчання у технікумах Польщі триває чотири роки, у ліцеях – три, учні вивчають загальні предмети та професійні. Програма включає в себе вивчення 2 іноземних мов та практичні заняття. Іноземні учні навчаються разом з польськими у класах по 20-30 осіб. Іноземці мають право отримувати стипендії за хороші результати в навчанні та можуть брати участь в учнівських практиках. Навчання у технікумі закінчується здачею іспиту ( так звана матура) та отриманням звання технік обраного професійного напрямку. Важливим, є те, що під час навчання учні перебувають під медичним страхуванням державного фонду та застраховані від нещасних випадків.

«ENTRANT» – одна з небагатьох фірм, яка офіційно представляє технікуми Польщі та допомагає зі вступом після 9-10 класу бажаючим з усієї України. Ми вже здобули значний досвід у даній сфері, наші кандидати з позитивним результатом вступили до технікумів та успішно навчаються.

Бажаєте розпочати вступ? Виникли питання – зателефонуйте!

+38 (093) 170 08 57,

+38 (067) 217 43 44

 

 • Морський технікум у Дарлово – Набір 2019/20 відкрито!

  Морський технікум у місті Дарлово єдиний, що має власний корабель, на якому учні школи проходять практики та виходять у плавання. Окрім того технікум оснащений новітньою апаратурою, симуляторами та технологіями, що необхідні для навчання.

 • Спортивний ліцей SMS в Кракові – Набір 2019/20 відкрито!

  Спортивний ліцей SMS (Szkoła Mistrzostwa Sportowego) в Кракові – це приватний загальноосвітній ліцей, що веде діяльність на правах державного. Ліцей розпочав свою діяльність у 1996р. Меценатами школи є два видатні польські футболісти: Юзеф Калужа та Генріх Рейман. Спортивний ліцей SMS – високі стандарти в галузі освіти і футболу.

 • Ліцей та технікум “АВАНС” в Кельце – Набір 2019/20 відкрито!

  Сьогодні “АВАНС” у Кельце – це потужний навчальний осередок, що об’єднує школи для дорослих та молоді – ліцей та технікум. Навчання у ліцеї “АВАНС” триває 3 роки, є класи загальноосвітні та з медичним й косметологічним профілем. Навчання у технікумі “АВАНС” триває 4 роки, до вибору понад 10 напрямків.

 • Ліцей Св. Станіслава Косткі у Варшаві – Набір 2019/20 відкрито!

  Ліцей Св. Станіслава Косткі у Варшаві – це приватний загальноосвітній ліцей, який був заснований ще у 1992 році. Ліцей має декілька особливостей, які виділяють його на фоні інших. Перш за все, це рівень навчання – кладеться великий натиск на навчання з ціллю підготувати своїх учнів до здачі матури та вступу у найпрестижніші університети Польщі.

 • Технікум Механічний ім. К. Гурського в Кракові – Набір закрито!

  Технікум Механічний ім. К. Гурського у Кракові з моменту свого створення, прагнув розробити оптимальні умови для всебічного розвитку особистості учнів, створити умови для розвитку інтересів і здібностей у розвитку різних галузей знань і навичок. Технікум Механічний в Кракові – це розвинута установа, яка надає учням можливість отримати знання та досвід, не тільки з теоретичного боку,

 • Технікум Агротехнічний ім. А. Реймонта у Радомі – Набір 2019/20 відкрито!

  Технікум Агротехнічний ім. А. Реймонта у Радомі – це навчальний заклад, що за свої більше ніж 90 років здобув престиж та популярність серед молоді, а за останні декілька років став інтернаціональною школою, відкривши двері для учнів з України та Білорусі. Якщо ви шукаєте школу в Польщі, при якій ви отримуєте практичні і корисні знання, то

 • Тенікум Будівельний ім. Е. Квятковського у Любліні – Набір закрито!

  Технікум будівельний ім. Е. Квятковського у Любліні – це навчальний заклад з 50-річною історією та традиціями. В технікумі практикується сучасна система освіти – теоретичні заняття в школі, практичні – в робочих лабораторіях. Технікум бере участь у різноманітних програмах Європейського Союзу та пропонує різного виду практики та стажування для своїх учнів, як у Польщі, так і в