Close
Poland:
+48 22 427 5948
+48 517 027 991
Entrant Study in Poland Universities College Admission Price News Contacts
Entrant
Study in Poland
Universities
College
Admission
Price
News
Contacts

Навчання в Університеті Фінансів і Управління у Варшаві фінансоване з фондів ЄС: навчання від 3000 злотих в рік + щомісячна стипендія 1500 злотих !!!

Навчання в Університеті Фінансів і Управління у Варшаві фінансоване з фондів ЄС: навчання від 3000 злотих в рік + щомісячна стипендія 1500 злотих !!!
2017-08-01
навчання в Польщі ентрант
Університет Фінансів і Управління у Варшаві
з цьогорічної вступної кампанії відкрив три нові престижні напрямки навчання. Головною перевагою є те, що навчання на них фінансоване з фондів ЄС, а це означає знижку на навчання та стипендії. Отже, в рамах навчання з дофінансуванням доступні наступні напрямки:

У рамках напряму Фінанси та Бухгалтерський Облік:
  • Сучасні міжнародні фінанси - бакалавріат, стаціонарна форма.
  • Міжнародна економіка та глобальна торгівля - магістратура, стаціонарна форма.
У рамках напряму Управління:
  • Управління міжнародною логістикою - бакалавріат, стаціонарна форма.
В рамках програм навчання, фінансованих з фондів ЄС - студентам Університету Фінансів і Управління у Варшаві буде знижено ціну навчання на 1000 злотих за всі роки навчання. Окрім цього, Іноземні студенти будуть охоплені додатковою фінансовою підтримкою у вигляді стипендії в розмірі 1500 злотих в місяць. Увага! Ліміт місць на кожну програму навчання: 100 осіб, з чого 50 місць виділено для польських студентів та 50 - для іноземців.

Під час прийняття на навчання в рамках проекту вирішальним буде конкурс атестатів. При вступі на бакалавріат під увагу буде братись середній бал з наступних предметів: історія, англійська мова та математика; при вступі на магістратуру - середній бал оцінок з додатку до диплома бакалавра. Також,від кандидатів вимагається підтвердження знання польської та англійської мов на рівні B2.

Невід'ємною частиною навчання є Міжнародні Літні Школи - "International Leadership Academy", навчання в яких буде проходити в період канікул, після I та II року навчання і тривати від 5 до 7 днів. Це буде прекрасна можливість підвищення навичок міжособистісного спілкування та управлінської гнучкості, а також підготовки до виходу на польський ринок праці.

Не чекайте - набір триває до 25 серпня 2017 року. Зареєструйтесь вже сьогодні!
Converter
Total:
Convert from:
Revert
Convert to: